TARİH 24.08.2017 SAAT 11:52:21

21.04.2017 Cuma - 14:27

İkinci Amatör Küme   A, C, D, E, F, ve H Grubunda  hafta içi mesaisi önceki gün oynanan maçlara 12. Hafta maçları sona erdi.  A Grubunda Akmeşspor, D Grubunda Kadıköyspor, E Grubunda iiki hafta kala şampiyonluğunu ilan edip Birinci Amatör kümeye yükselen takımlar oldu.

VEDAT TEKİN

C GRUBUNDA İŞLER KARIŞTI

2. Amatör Küme A, C, D, E, F, ve H Grubunda 12. Hafta maçları önceki gün on iki statta 15 maçla devam ederken zirve mücadelesinde büyük heyecan yaşandı. A Grubunda Akmeşspor, D Grubunda Kadıköyspor, E Grubunda iiki hafta kala şampiyonluğunu ilan edip Birinci Amatör kümeye yükselen takımlar oldu  C Grubunda lider Bağdatspor’un yenilmesi sonrasında şampiyonluk mücadelesi son iki hafta  arasında Bağdatspor, Derince GB ve İzmit GB takımlarını kimi şampiyon olacağı belli olacak. C Grubunda Play-Off grubuna kalmayı amaçlayan Acısu Belediyespor önceki gün rakibi Yılmazspor karşısında maçın 60. Dakikasında 4-0 öndeyken  Yılmazsporda sakatlık nedeniyle altı futbolcu kalırken hakem maçı tatil etti Önceki gün oynanan maçlarda  Beşyol Zabıtanspor ve İzmit Selanikspor maça çıkmadıkları için rakipleri oynamadan üç puan kazandı. D Grubundaoyanan tek maçta  Kadıköyspor en yakın rakibi İzmit FK ile 1-1 berabere kalıp puanları paylaştı

 

AKMEŞESPOR ŞAMPİYON OLDU

2. Amatör Küme A Grubunda Şampiyonluk mücadelesi veren Akmeşespor Cephanelik stadında oynadığı maçra en yakın rakibi Map Kavaklıspor’u  2-1 yenip ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. A Grubunda  orta sıralarda yer alan Maşukiyespor önceki  oynadığı maçta rakibi Derbent Esnafspor karşısında zorlanmasına rağmen maçı 2-1 kazandı. Sarımeşe Belediyespor rakibi Körfez Atılımspor ligden çekildiği için oynamadan üç puan  kazandı.  C Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren  Bağdatspor  önceki gün Cephanelik stadında oynadığı maçta şampiyonluk mücadelesi veren İzmit Gençler Birliğispor 2-1 yenildi. Şampiyonluk mücadelesi veren Derince Gençler Birliğispor önceki gün  kendi seyircisi önünde zayı rakibi Fatih Neşespor karşısında maçı 5-0 kazanp zirve mücadelesine ortak oldu. C Grubundaönceki gün Körfez Esentepe stadında oynanan Yeniyalı Barbaros ile İzmit Kalespor: maçında gol düellosunda  rakibini 5-3 yenen İzmit Kalespor üç puanı kazandı..

 

YUVACIK VE YAVUZ SELİM 1. KÜMEDE

2. Amatör Küme şampiyonluk mücadelesi veren Yuvacıkspor rakibini 4-2 yenip şampiyon olarak 1. Amatör Kümeye yükseldi. Zirve mücadelesi veren İzmit Sanayispor önceki gün rakibi Yalakderespor karşısında maçı 7-1 kazandı. F Grubunda   önceki gün  Değirmendere stadında oylnanan maçta  şampiyonluk mücadelesi veren  ve 24 puanı olan iki ekip  Gölcük Şirinköyspor ile Başiskele Damlarspor bulfuşmasında  rakibini 3-1 yenen Gölcük Şirinköyspor hem üç puannı sahibi  ve hemde liderlik koltuğunun yeni sahibi oldu.  H Grubunda bu yıl lige ilk kez katılan Gebze Yavuz Selimspor önceki gün rakib Trakyaspor’ karşısında 22. Dakikad 1-0 öndeyken Trakyasporlu futbolcular sakatlık nedeniyle maçı yarıda bırakırken  Gebze Yavuz Selimspor maçı 3-0 kazanıp Birinci Amatör Kümeye yükselmenin mutluluğunu yaşadı.  H Fgrubunda gol düellosunda  Çayırova GB rakibi Genç Kalespor karşısında 6-4 galip gelip  Play-Off yarışına ortak oldu.

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 12 .HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1- Akmeşespor                      10        9          1          0          29        9          28       

2-Map Kavaklıspor                 11        7          2          2          22        7          23

3-Sarımeşe BLD                    10        5          2          3          20        12        17

4-Uzunçiftlikspor                    10        4          2          4          19        20        14

5-Maşukiyespor:                    11        3          3          5          15        16        12

6-Derbent Esnafspor             10        3          1          6          17        28        10       

7-Körfez Atılımspor                10        0          0          10        0          30        -3

Not:Körfez Atılım Ligden çekildiğ üç puanı silindi,

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

Uzunçiftlikspor (BAY)

Maşukiyespor-Derbent Esnafspor: 2-1

Akmeşespor- Map Kavaklıspor: 2-1

Körfez Atılımspor-Sarımeşe BLD: 0-3 (Hükmen)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13.HAFTA

Maşukiyespor (BAY)

Map Kavaklıspor-Uzunçiftlikspor

Derbent Esnafspor-Körfez Atılımspor:

Sarımeşe BLD-Akmeşespor-

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 11.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Arslanbey BLD                   10        9          0          1          50        9          27

2-KYÖD                                 8          5          3          0          33        15        18

3-Uzuntarlaspor                     9          4          2          3          25        19        14

4-Kirazlıyalıspor                      10        3          4          3          24        23        13

5-Mertspor                             9          4          1          4          16        17        13

6-Şirintepe GB                       9          1          0          8          11        35        3         

7-Eşmespor                           9          1          0          8          6          47        3

 

TOPLU SONUÇLAR 11:HAFTA

Şirintepe GB (BAY)

Arslanbey BLD-Uzuntarlaspor: 3-0

KYÖD-Eşmespor (Ertelendi)

Kirazlıyalıspor-Mertspor: 2-5

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 12.HAFTA

Arslanbey BLD (BAY)

Eşmespor-Şirintepe GB:

Uzuntarlaspor-Kirazlıyalıspor:

Mertspor-KYÖD:

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Bağdatspor:                        12        10        0          2          64        8          30

2-Derince GB                         12        9          2          1          39        13        29

3-İzmit GB                              12        9          1          2          46        11        28

4-Acısu BLD                           12        7          2          3          33        19        23

5- İzmit Kalespor                    12        4          0          8          20        48        9

6-Fatih Neşespor                   12        2          1          9          17        65        7

7-Yılmazspor                          12        2          0          10        16        38        6

8-Yeniyalı Barbaros               12        2          0          10        24        57        6 

Not: İzmit Kalesporun üç puanı silindi

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

Derince GB-Fatih Neşespor: 5-0

Yeniyalı Barbaros-İzmit Kalespor: 3-5

Acısu BLD-Yılmazspor: 4-0

Bağdatspor-İzmit GB: 1-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13..HAFTA

Bağdatspor-Acısu BLD:

Yılmazspor-Yeniyalı Barbaros:

İzmit Kalespor-Derince GB:

İzmit GB-Fatih Neşespor:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Kadıköyspor                        12        8          4          0          28        13        28

2-Arslanbey Org Sanayi        12        7          3          2          23        12        24       

3-Koseköy Ateşspor              12        7          1          4          27        13        22

4-Yeni Kandıra                       12        7          1          4          23        14        22

5-İzmit FK                              12        6          3          3          24        15        21

6-Beşyol Zabıtanspor             12        3          1          8          17        32        10       

7-İzmit Selanikspor                12        2          1          9          22        38        7         

8-Körfez İlçesi Birlik               12        1          0          11        11        38        0

Not Körfez İlçesi Birliksporun üç puanı silindi

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

Koseköy Ateşspor-İzmit Selanikspor: 3-0 (Hükmen)

Yeni Kandıra-Beşyol Zabıtanspor: 3-0 (Hükmen)

Kadıköyspor-İzmit FK: 1-1

Arslanbey Organize Sanayi-Körfez İlçesi Birlik: 3-0 (Hükmen)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 12.HAFTA

Arslanbey Organize Sanayi-Kadıköyspor:

İzmit FK-Koseköy Ateşspor:

İzmit Selanikspor-Yeni Kandıra:

Körfez İlçesi Birlik-Beşyol Zabıtanspor:

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Yuvacıkspor                                   11        9          1          1          34        11        28

2-İzmit Sanayispor                 11        8          1          2          37        14        25

3-Gölcük İY                            10        6          1          3          24        15        19

4-Kavaklıspor:                                    10        5          0          5          30        18        15

5-Tepeköy Defnespor                       10        4          1          5          17        28        13

6-Yalakderespor                    10        2          0          8          17        38        6

7-Pazarköy                            10        0          0          10        3          41        -3

Not:Pazarköyspor ligden çekildiği için üç puanı silindi

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

Tepeköy Defnespor (BAY)

Yuvacıkspor-Kavaklıspor: 4-2

Yalakderespor-İzmit Sanayispor: 1-7

Pazarköyspor-Gölcük İY: 0-3 (Hükmen)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 12.HAFTA

Yuvacıkspor (BAY)

İzmit Sanayispor-Tepeköy Defnespor:

Kavaklıspor- Pazarköyspor:

Gölcük İY-Yalakderespor:

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Gölcük Şirinköyspor           10        9          0          1          23        6          27

2-Başiskele Damlarspor        10        8          0          2          38        9          24

3-Anadolu Yeniköyspor         10        7          0          3          27        13        21

4-Kızderbentspor                    11        7          0          4          29        16        21       

5-Ulaşlıspor                             10        3          0          7          13        16        9

6-Karamürsel Akçatspor        10        2          0          8          6          43        3

7-Karamürsel Barbarosspor  11        0          0          11        0          33        -3

NOT: Karamürsel Barbarospor ve Karamürsel Akçatspor

 ligden çetildiği için üç puanı silindi

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

Anadolu Yeniköyspor (BAY)

Kızderbentspor-Karamürsel Akçatspor: 3-0 (Hükmen)

Ulaşlıspor-Karamürsel Barbarosspor: 3-0 (Hükmen)

Gölcük Şirinköyspor-Başiskele Damlarspor:: 3-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13.HAFTA

Kızderbentspor (BAY)

Karamürsel Barbarosspor-Anadolu Yeniköyspor:

Karamürsel Akçatspor-Gölcük Şirinköyspor:

Başiskele Damlarspor- Ulaşlıspor:

 

2.AMATÖR KÜME G GRUBU 11.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Çerkeşlispor                        10        10        0          0          36        14        30

2-Darıcaspor                          10        7          0          3          30        10        21

3-Çayırova Gümüşspor         9          7          0          2          25        15        21

4- Beylikbağı Karadeniz         9          3          0          6          21        26        9

5-Tavşanlıspor                       9          2          0          7          22        30        6

6-41 Karadeniz                       9          2          0          7          18        33        6

7-Gebze Balkanspor              10        2          0          8          18        42        3         

Not Gebze Balkansporun üç puanı silindi

 

TOPLU SONUÇLAR 11.HAFTA

41 Karadeniz (BAY)

Gebze Balkanspor-Beylikbağı Karadenizspor: 3-2

Tavşanlıspor-Çerkeşlispor: 1-5

Darıcaspor-Çayırova Gümüşspor: 6-0

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 12.HAFTA

Gebze Balkanspor (BAY)

Çerkeşlispor-41 Karadeniz:

Beylikbağı Karadeniz-Darıcaspor:

Çayırova Gümüşspor-Tavşanlıspor:

 

2.AMATÖR KÜME H GRUBU 12.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            O         G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Yavuz Selim            12        10        0          2          31        12        30

2-Dar Mar Osmangazi           12        8          0          4          30        13        24       

3-Köşklüçeşmespor               12        7          2          3          28        16        23

4-Çayırova GB                       12        7          2          3          30        18        23

5-Mollafenari                          12        5          2          5          21        19        17

6-Darıca Türkeli Gençlik        12        4          1          7          20        22        14

7-Trakyaspor:                        12        2          0          10        10        33        6

8-Genç Kalespor                    12        1          0          11        15        50        0

Not: Genç Kalesporun üç puanı silindi         

 

TOPLU SONUÇLAR 12.HAFTA

Genç Kalespor-Çayırova GB: 4-6

Darıca Türkeli Gençlik-Mollafenari:  1-1

Trakyaspor-Gebze Yavuz Selim: 0-3

Köşklüçeşmespor-Darıca Marmara Osmangazi: 1-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI 13.HAFTA

Köşklüçeşmespor-Trakyaspor:

Gebze Yavuz Selim- Darıca Türkeli Gençlik:

Mollafenari- Genç Kalespor:

Darıca Marmara Osmangazi-Çayırova GB:

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.