TARİH 24.01.2018 SAAT 04:56:31

11.01.2018 Perşembe - 20:57

Abdulkadir Yılmaz, TÜMSİAD olarak tüm kesimleri kucaklayacaklarını belirtti. Yılmaz, “TÜMSİAD sosyal sorumluluk projeleri ile de gündeme gelecek” dedi

Arif BULUT – TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Dernek olarak önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmalar hakkında da konuşan Abdulkadir Yılmaz, “Plan ve programlarımız çerçevesinde üyelerimize yönelik gerçekleştireceğimiz çalıştay ve panellerle aktif bir yıl geçireceğiz. Aynı zamanda TÜMSİAD sosyal sorumluluk projeleri ile de önümüzdeki dönemde gündeme geleceğiz. Ayrım yapmadan tüm kesimleri kucaklayan projelere imza atacağız” dedi.

TÜMSİAD NEDİR?

TÜMSİAD’ın konumu ile ilgili değerlendirmelerde bulunana Abdulkadir Yılmaz, “Geçtiğimiz ay güzel bir atmosferde kongremizi gerçekleştirdik. Heyecanlı ve dinamik bir ekip ile üstlendiğimiz görevi en iyi şekilde yerine getirebilmek adına 2 yıl boyunca çalışmalarımızı sürdüreceğiz. TÜMSİAD’ın bu gün baktığımızda 50 ilde şubesi ve yurtdışında 25 temsilciği bulunuyor. Doğru ve ahlaki ticareti benimsemiş, milletine sahip çıkan insanların buluştuğu bir noktada olmanın sevincini yaşıyoruz” de5di.

DANIŞMA HATTI

425 üyenin sorumluluğu ile görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Yılmaz “ Göreve geldiğimizde ilk iş olarak içyapımızı kontrol ettik. Üyelerimizle birlikte ne yapabiliriz? Sorusunu sorarak analizler yaptık. Aynı zamanda üyelerimize yönelik yaptığımız anketlerle birlikte beklentileri de ortaya koyduk. Bu çerçevede TÜMSİAD danışma hattını kurarak devlet teşvikleri ve benzeri konularda üyelerimizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

AFRİKA ZİYARETİ

Üyelerimizin tanışmasını birbirleriyle dayanışmaları konusunda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz “ İnşallah önümüzdeki hafta itibari ile Kartepe’de bulunan üyelerimizden başlayarak sektörel toplantılarımızla üyelerimizi bir araya getireceğiz. Bu çerçevede üyelerimizle birlikte aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı gezilerimizde olacak. Bu ziyaretlerimizi özellikle Afrika kıtası üzerinde yoğunlaştırmayı düşünüyoruz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.