TARİH 20.03.2018 SAAT 22:06:27

11.08.2017 Cuma - 14:15

Derince Çınarlı Mahallesinde meydan gelen vahşi olayda Gülsüm Öziş boşanma aşamasında olduğu 27’yıllık eşi Nazım Öziş tarafından silahla vurularak öldürüldü. Katil koca emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Arif BULUT-  Geçtiğimiz gün Derince İlçesi Çınarlı Mahallesi İlhan Sokak adresinde meydana gelen olayda, eşiyle boşanma aşamasında olan Gülsüm Öziş, evinden ayrılarak 3 ay önce evlenen oğlu Nezih Öziş ve  gelini Buse Öziş’in yanına yerleşti.Alınan bilgi ve iddialara  Gülsüm Öziş  oğlu ile gelini işte bulundukları sırada sorunları bulunduğu eşi Nazım Öziş evin kapsına geldi. Bursa’dan gelen kocasını içeriye alan Gülsüm Öziş kocasının eve geri dönme isteğini reddetti. Duruma sinirlenen katil koca Nazım Öziş boşanma aşamasında olduğu eşi Gülsüm Öziş’e 5’el silahla ateş etti ve olay yerinden kaçtı.

 KURTARILAMADI

Ev içerisinde gelen silah sesini duyan ve kontrol amacı ile eve giden komşuları, Gülsüm Öziş’i kanlar içerisinde buldu. Hemen polis ve 112 ekiplerine haber verildi. Ağır yaralı olan Gülsüm Öziş, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Göğüsünden, kollarından ve boyun bölgesinden yaralanan Gülsüm Öziş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Öte yandan olay yerinden kaçan Nazım Öziş kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Eşi Gülsüm Öziş’i 5’el silahla ateş ederek öldüren katil koca  Nazım Öziş emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından bu gün öğle saatlerinde Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.