TARİH 20.03.2018 SAAT 22:03:09

11.08.2017 Cuma - 12:51

Yahyakaptan Maas Restoran’da basın mensuplarıyla bir araya gelen Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, Erkan Ergi ve Büşra Taş 19 Ağustos’ta başlayacak olan ‘Kampfest 2017’ festivali ile ilgili bilgi verdi

Arif Bulut-Kentimizde ilk ve tek olan Çocuğunla Keşfet ‘Kampfest 2017’ kapsamlı programıyla 19 Ağustos’ta çocuklar ve ailelerine unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Tülay Yanıkoğlu Yazıcı ve Çocuğunla Keşfet Atölyesi’nin ortaklaşa hayata geçirdiği ‘Kampfest 2017’ birbirinden eğlenceli ve gelişime katkı sunan etkinlikleriyle çocuklar ve ailelerine değişik bir kamp tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor.YahyakaptanMaas Restoran’da basın mensuplarıyla bir araya gelen Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, Erkan Ergi ve Büşra Taş festival hakkında bilgi verdi. Tuncay Emir Eğitim Kurumları,PresccollProdigies ile Helen Doron ana sponsorluğunda ve 20 işbirlikçi firmanın hazırladığı festival 19 Ağustos tarihinde Seymen bahçesinde gerçekleştirilecek. Saat 18.00’de başlayacak Kampfest, gece 24.00’e kadar eğlenceli etkinliklerle devam edecek.

BOL EĞLENCE

Çocukların bolca eğlenmeleri için planlanan festival’de ailelerinde çocuklarıyla güzel paylaşımlarda bulunmaları amaçlanıyor. Çadırıyla gelen aileler isterlerse festival alanında çocuklarıyla birlikte kampta kurabilecekler.1 ila 10 yaş arasında 100 çocuğun ve 200 anne babanın katılacağı festivalde; survivor parkuru, Hologram gösterisi, zumba, tiyatro şovu, sihirbaz gösterisi, barbekü partisi, ateş başı gitar dinletisi, satranç turnuvası, latin dans şovları ve birçok etkinlikler gerçekleştirecek.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.