TARİH 20.03.2018 SAAT 04:52:52

01.06.2017 Perşembe - 11:10

Bir süredir Facebook’ta Hüseyin Ayaz’a dönük inanılmaz iddialarda bulunan “Osman Uçar” isimli hesap sahte çıktı. Sahte hesap, gerçek Osman Uçar’ın şikayetiyle Facebook yönetimi tarafından kapatıldı

BAŞİSKELE Belediye çalışanı olduğunu iddia eden Osman Uçar adlı vatandaş, kullandığı sosyal medya hesabından bir süredir Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz hakkında dayanağı ağır iddialar ortaya atıyordu.

SAHTE OLDUĞU ANLAŞILDI

23 Mayıs’ta açılan hesabın sahte olduğu anlaşıldı. Farklı bir kentte öğretmenlik yaptığı öğrenilen Osman Uçar, adına açılan sahte hesabı fark edince Facebook yönetimine şikayette bulundu ve sahte hesap kısa sürede erişime kapatıldı.

DİKKAT ÇEKEN DETAY

Hesabı açan kişinin kullandığı profil fotoğrafındaki detay dikkat çekiyor. Profil fotoğrafına Başiskele sahiline benzeyen bir fotoğraf koyan sahte çalışanın, kendi fotoğrafının arkasında bulunan bankta “Mardin Belediyesi” yazısı ise dikkat çekiyor.

KARALAMAYA ÇALIŞTILAR

Sahte hesabın kimler tarafından açıldığı bilinmiyor ancak iki gündür gündemi meşgul eden haberlerin yalan olduğu ve Hüseyin Ayaz’ın karalanmaya çalışıldığı ortaya çıktı.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.