TARİH 22.03.2018 SAAT 11:16:42

13.03.2018 Salı - 15:58

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, kalan 8 haftada takımı motive etmek için sosyal medyadan futbolculara mesaj gönderdi. Yavuz, “Kahraman olun” ifadesini kullandı

Yiğit ÖZCAN – 

TAKIMI MOTİVE EDİYOR

Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, kalan 8 haftada takımı motive etmek için sosyal medyadan futbolculara mesaj gönderdi. Çorum maçının 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’ne denk geldiği için Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, “Kahraman olun” dedi. 4 yıldır camia ve takımla ilgili anlamlı mesajlar atan Bahri Yavuz’un son mesajı sonrasında yeşil-siyahlı taraftarlar yeniden heyecanlandı ve bu paylaşımı sosyal medya üzerinden yaymaya başladı.

BAŞKANDAN FUTBOLCULARA MESAJ

Futbolculara moral ve destek amaçlı ifadeler kullanan Başkan Bahri Yavuz’un yayınladığı mesajda şu sözlere yer verildi:”  4 senedir yapılamaz denen ne varsa hep beraber yaptık. Olsun veya olmasın siz zaten birlikte yazdığımız tarihimizin gerçek kahramanlarısınız.Taraftarlarımız size bir kez daha kahraman olun diyor.Bu yolda asla vazgeçmeyecek ve sonuna kadar mücadele edecek kahramanlarımı şimdiden alınlarından öpüyorum” diye konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.