TARİH 20.03.2018 SAAT 14:48:54

15.06.2017 Perşembe - 22:43

Kentimizin en etkili kuruluşlarından biri olan Kocaeli Barosu iftar programında bir araya geldi. Seka Sahil Restoran 2’de çok sıcak bir ortamda gerçekleşen programa yaklaşık 200 avukat katıldı

Boran KAYALAR – KOCAELİ Barosu Kültür Sanat Komisyonu ve Genç Avukatlar Meclisi’nin ev sahipliğinde organize edilen iftar programı önceki akşam Seka Sahil Restoran 2’de gerçekleştirildi. Avukatların buluştuğu iftar programına; Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, Kocaeli Baro Başkan Yardımcısı Nuri Almaz, Kocaeli Baro eski Başkanı Fahri Örengül, Kültür Sanat Komisyonu Başkanı Orkun Utkubaş, Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Kemal Yılancı, Baro yönetimi ve çok sayıda avukat katıldı. Yaklaşık 200 avukatın katıldığı iftar oldukça sıcak bir ortamda gerçekleştirildi.

BARIŞ GETİRSİN

İftar programında konuşan Baro Başkanı Sertif Gökçe, “Ramazan ayı, huzur ayı, bereket ayı. Kültür sanat komisyonumuzun düzenlemiş olduğu yemekte kendi üyelerimizle bir araya geldik. Sohbet etme imkanı bulduk. Huzurlu ayda akşam yemeğini dayanışma içerisinde yiyoruz. Önümüzdeki ramazan bayramının bütün dünyaya ve Ülkemize barış, mutluluk, huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Hakki bozan

Iste sehrimizin gurur kaynaklari , yolunuz acik olsun tum amsanin basarilarinin devamini dilerim.

16.06.2017, 2:15
Kamil Ateş

Murat abicimm Allah kabul etsin. Hep adliyede denk geliyoruz adli tatilte mutlaka çay içelim. Bende barış getirmesini diliyorum.

16.06.2017, 0:37