TARİH 24.01.2018 SAAT 04:59:52

12.01.2018 Cuma - 23:58

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde birçok mahallede yol onarım ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Yeni yol açma ve mevcut yolları yenileme çalışmaları ile Başiskele’nin cadde ve sokakları sağlam ve ferah yollara kavuşuyor

İLÇE genelinde birçok mahallede yol onarım ve bakım çalışmalarını sürdüren Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Mahmutpaşa Mahallesi Şebnem Sokak’ta alt yapı çalışmaları sonrasında yolun bozulan kısımlarını onarma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Damlar Mahallesi Duyarlı Sokak’ta 110 metrelik yolu parke taşlarıyla kaplanıyor. Başiskele’de altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklar üstyapı çalışmalarının da tamamlanmasıyla modern bir görünüme kavuşuyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “Çağdaş ve modern bir kent haline dönüşen Başiskele’de çalışmaların devam ettiğini belirterek, altyapısından üstyapısına kadar her yönüyle modern cadde ve sokakları vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz” dedi.
OSMANLI SOKAK’A YOL

İmar ve şehircilik alanında örnek teşkil eden Başiskele Belediyesi halkın talepleri doğrultusunda hizmetlerine yön veriyor. Daha yaşanabilir bir Başiskele için çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ilçenin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor. Tercih edilen kent vizyonunu elinden bırakmayan Başiskele’nin her geçen gün nüfusu artıyor. İnşaatı devam eden yeni konut ve site sakinleri evlerine taşınmadan yolları yapılıyor. Vatandaşların taleplerini de değerlendiren ekipler yeni imar yolu açma çalışmaları kapsamında Yeşilyurt Mahallesi Osmanlı Sokak’ın yolunu açıyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.