TARİH 22.03.2018 SAAT 05:16:42

25.02.2018 Pazar - 16:28

Bekirpaşa Masterler Futbol Kulübü’nde yönetim kurulu  Yuvacık’ta Kebaçı Halis Restaurant’ta akşam yemeğinde bir araya geldi

YUVACIK’TA BULUŞTULAR

İlimiz master takımlarına bir yenisi daha eklendi. İzmit’in doğusunda yer alan Bekirpaşa bölgesinin de artık master takımı var. Başaranspor’un genel kaptanlığını yapan Ersin Karaş’ın kurduğu takım basın mensupları ile bir araya geldi.  Yuvacık’ta bulunan Kebaçı Halis Restaurant’ta akşam yemeğinde bir araya gelen Bekirpaşa Masterler Futbol Kulübü yöneticileri birlikte sohbet edip güçlü bir kadro kurmak için çalışmalara hız verdi.  Yemekte Bekirderespor Kulüp Başkanı Sabri Yıldız hazır bulundu. Bekirpaşa Masterler Futbol Kulübü Başkan Ersin Karaş’ın ev sahipliğindeki organizasyonda Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Türkiye Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Karadaş, Marmara Masterler Ligi Başkanvekili ve Kocaeli Master Futbolcuları Derneği yönetim kurulu üyesi İsmail Işıksoy, teknik sorumlu Ufuk Öğütveren ve kulübün yöneticileri yer aldı.

SPOR VAZGEÇİLMEZ

Kurucu Ersin Karaş ile birlikte yöneticilerden Ergün Karaş, Hamit Karaca, Hikmet Karaca, Mehmet Güneş, Turgut Akın, Murat Ağa, Erdinç Baki, Ercan Deşat, Mahir Gürsucu, Gökhan Top, Sabri Yıldız ve İbrahim Yılmaz yemekte yer alırken, diğer yöneticiler ise mazeretli olduğu için organizasyonda yer alamadı. Nezih bir ortamda gerçekleşen buluşmada söz alan Bekirpaşa Masterler Futbol Kulübü Kurucusu Ersin Karaş “Mithat Ağa ve Süleyman Karadaş derneğin kurulmasında bana çok yardımcı oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hayatımı spora adadım. Spor vazgeçilmezim oldu. Stres atmak için de birebir. Bekirpaşa bölgemizde böylesi bir eksiklik olduğunu düşündüm ve derneği kurdum. Nasip olursa önümüzdeki yıldan itibaren de liglerde yer almak istiyoruz” dedi.

FEDAKARLIK İSTEYEN BİR LİG

İsmail Işıksoy ise konuşmasında “Masterler ligi demek özveri demek. Neticesinde bu ligde oynayan herkes işinde gücünde. Fedakarlık yapmadan olmaz. İlimizde Kocaeli, Gebze, Darıca ve Gölcük’ten 1’er, Kartepe’den de 2 olmak üzere 6 tane master takımı var. Bekirpaşa yedincisi oldu. Aramıza hoş geldiniz. Gerçekten bu ligde olmak çok keyifli. Rekabetin dışında çok güzel sosyal ortamlara erişiyorsunuz. Bizim de Play-Off maçlarımız başlıyor. 3 yıldır kupa Kocaeli’de kalıyor. 2’sini biz, diğerini ise Gebze master kazandı. Tüm takımlara başarı diliyorum Hedefimiz ilimizde bir Master Ligi yapmak için kulüplerin artmasın istiyoruz. Futboldan kopan ve eski futbolcular bu lige büyük ilgi gösteriyor. Amaç hem spor yapıp hemde dostluğu pekiştirmek istiyoruz” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.