TARİH 22.03.2018 SAAT 05:24:01

22.02.2018 Perşembe - 13:55

Gölcük’te, bir beyaz eşya mağazasında meydana gelen 5 bulaşık makinesi ve 5 ankestra hırsızlığı ile ilgili olarak  aranan 2 şahıs, film gibi kovalamaca sonucu yakalandı.

Abbas ÇAKAR – Edinilen bilgilere ve iddialara göre; Kocaeli Gölcük İlçesinde bulunan M.Ö isimli   şahısa ait beyaz eşya mağzasından, geçtiğimiz  Ocak ayında 5 bulaşık makinesi, 5 ankastre çalınması ile ilgili Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü  Hırsızlık Büro Ekipleri çalışma başlattı.  Yapılan çalışmalar sonucu MOBESE, PTS ve güvenlik kameralarından, şahısların olayda kullandıkları araç ve kimlikleri tespit edildi.

FİLM GİBİ KOVALAMACAYLA YAKALANDILAR

Suçta kullanılan araç önceki gün akşam saatlerinde MOBESE kameralarına takılınca Kocaeli Hırsızlık Büro Ekipleri harekete geçti.  Takibe alınan araca dur ihtarı yapıldı. Ancak   şahıslar araçla birlikte Gebze Osmangazi Köprüsüne girdi.Kocaeli Polisi,  şahısların içerisinde bulunduğu aracı takibe aldı.  Yalova İl Emniyet Müdürlüğü ile temasa geçilerek, şahısların  yakalanması için köprü çıkışında barikat kurulması istendi.  Şahıslar kurulan barikat sayesinde durdurularak gözaltına alındı. olayla ilgili yakalanan 12 ayrı suçtan sabıkalı E.E(45), ve 4 ayrı suctan sabıkalı A.U (37) biten işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.