TARİH 22.03.2018 SAAT 19:03:42

11.08.2017 Cuma - 12:52

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları kurucusu Ali Korkmaz basın mensupları ile bir araya gelerek öğrencilerin başarısını paylaştı.

Arif BULUT-2003 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana büyük başarılara imza atan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları 2016-2017 yılı eğitim döneminde üniversiteye hazırlık aşamasında 142 öğrenciyi hayallerinde ki üniversitelere kavuşturdu. Kocaelili öğrencileri Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ gibi eğitim camiasının önemli üniversiteleriyle buluşturan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Üniversiteye Hazırlık bölümü bu gurur tablosunu kamuoyu ile paylaştı. Bası toplantısında konuşan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları kurucusu Ali Korkmaz “ Bu  kentin çocukları her şeyin en iyisini hak ediyor”dedi.

GURUR TABLOSU
Basın mensuplarıyla kahvaltılı basın toplantısında bir araya gelen Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları kurucusu Ali Korkmaz ‘Ben eğitimci bir kişiyim, bu kente ve bu kentin çocuklarına hizmet etmek için çalışıyoruz. İnşallah daha iyi noktalara getireceğiz. Çünkü kentin çocukları her şeyin en iyisini hak ediyor.Bizim için, bu kent için, bir gurur tablosudur’ ifadesini kullandı. 
2018 YILINDA BİTECEK
 2018-2019 eğitim ve öğretim dönemi için inşaatı devam eden BİLMET okuyla ilgili de bilgi veren Korkmaz “BİLFEN ile çalışmak bize nasip oldu. Kocaeli’nde BİLFEN eğitim kurumları olarak bin 100 öğrenci kapasiteli okulumuz ile yeni eğitim ve öğretim yılında hizmet vermeye başlamış olacağız. İnşaat çalışmasının 2018 yılının Nisan ayında bitmesini planlıyoruz” dedi. 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.