TARİH 21.03.2018 SAAT 08:22:59

17.06.2017 Cumartesi - 15:47

 

2.Lig de mücadele veren Kocaeli Birlikspor Beşiktaş ile anlaşma sağlayamadı. Başkan Erhan Yılmaz’ın uzun zamandır görüştüğü Yalovaspor ile anlaşmak üzere olduğu öğrenildi

Erol KAÇMAZ – Beşiktaş kongresinde 10 milyon TL bedel karşılığında Kocaeli Birlikspor ile anlaşma sağlandığı belirtilmesinin ardından gözler Kocaeli Birlik cephesine çevrilmişti. Fakat Kocaeli Birlikspor Başkanı Erhan Yılmaz Beşiktaş ile yapılan görüşmelerin tıkandığı ve hiç bir ciddi adım atılmadığı için bu anlaşmanın henüz gerçekleşmediğini belirtiyordu. Son güne kadar Beşiktaş cephesinden somut adımlar atılmayınca Kocaeli Birlikspor Başkanı Erhan Yılmaz siyah beyazlı kulüple ilişkisini rafa kaldırdı.

YILMAZ DEVAM EDECEK

Kocaeli Birlikspor Başkanı Erhan Yılmaz bu kez rotasını daha önce görüşmelerde bulunduğu kulüplerle tekrar hız verdi. Son olarak Birlikspor’un Başkanı Erhan Yılmaz’ın Yalovaspor yöneticileriyle görüşme yaptığı ve % 50 payla anlaşma sağladığı öğrenildi.  Erhan Yılmaz Yalovaspor ile önümüzdeki günlerde yapılacak resmi anlaşmanın ardından kulüpte ikinci başkan olarak göreve devam edeceği ve Birlikspor’un daha iddialı bir şekilde liglerde  mücadelesini sürdürmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.