TARİH 22.03.2018 SAAT 18:59:59

20.04.2017 Perşembe - 14:52

 

Spor Toto 2. Lig beyaz grupta İstanbulspor’u ağırlayacak Kocaeli Birlikspor’da hazırlıklar yüksek tempoda sürüyor. Kırmızı beyazlıların mücadele hırsı ve performansı teknik heyeti memnun ediyor

Kocaeli Birlikspor 23 Nisan pazar günü Alparslan Türkeş Stadı’nda lider İstanbulspor’u ağırlayacak. Birlikspor önceki gün yüksek tempolu antrenmanla çalışmalarını sürdürdü. Golcü Onur Garip’in tedbir amaçlı takımdan ayrı çalıştığı antrenmanın ilk bölümünde ısınma ve ardından istasyon çalışmaları yapıldı. Statta başlayan antrenmanın ikinci bölümünde yan sahada 5’e 2 oyunu ve dar alanda oyun çalışması yapıldı.

MOTİVASYON İÇİN

Oldukça tempolu ve verimli geçen antrenmanda futbolcuların performansı ve mücadele hırsı teknik heyette büyük memnuniyet yarattı. Emre Balak’ın cezalı olacağı karşılaşmadan puan veya puanlar alarak Play-Off’taki yerini sağlama almak isteyen Birlikspor’un teknik direktörü Fatih Akyel’in oyuncuların motivasyonunu arttırma konusundaki hamleleri takdir topladı. Keyifli ve yüksek tempolu bir antrenmanı geride bırakan oyunculara günün sonunda tesisin bahçesinde mangal yapılarak moral depolandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.