TARİH 22.03.2018 SAAT 05:01:58

23.02.2018 Cuma - 11:50

İzmit Belediyesi ile Kocaeli Eskrim Kulübü ortaklığında düzenlenen eskrim şenliği büyük ilgi gördü. Eskrim şenliğinde dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi

ESKRİM ŞENLİĞİ

Bu yıl ilki düzenlenen Eskrim şenliğine ilimizde faaliyet gösteren 6 spor kulübünden 51 minik sporcu katıldı. Cephanelik Stadı Eskrim Salonu’nda minikler flöre ve epe branşlarında, süper minikler flöre teşvik kategorilerinde gerçekleşti. Yarışmada minikler flöre ve epe branşlarında ilk üçe giren sporcular kupa, ilk sekize giren sporcular ise madalya ile ödüllendirildi.

ÖDÜL TÖRENİ

Dereceye giren sporcuların ödülleri Kocaeli Eskrim Spor Kulübü Başkanı. Ahmet Erim, Türk Milli Takım Antrenörü Ömer Kılıç, eskrim antrenörlerinden Cem Erim, Turgay Tümkuş, İzmit Belediyesi Spor Birim Sorumlusu Necati Akkuzu tarafından verildi. Dereceye giren kulüpler arasında Başiskele Çocuk Üniversitesi, Darıca Eskrim Kulübü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, Kocaeli Eskrim Kulübü, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü ve Kocaeli Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü katıldı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.