TARİH 25.03.2018 SAAT 08:20:52

18.06.2017 Pazar - 14:20

 

Enerji Jimnastik Gençlik ve Spor Kulübü Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonunda yapılan jimnastik yarışmalarına 11 sporcu ile katılıyor. Kulübün hedefi oyuncularının ilk 10 içinde yer alması

Vedat TEKİN – ÜLKEMİZİN ve ilimizin başarılı cimnastik kulüpleri arasında yer alan ve bünyesinde 100 sporcuyu barındıran Enerji Jimnastik Gençlik ve Spor Kulübü, Aerobik Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası ve Cimnastlig 2.hafta Müsabakalarına 11 sporcu ile katıldı.

HEDEF İLK 10

Enerji Jimnastik Gençlik ve Spor Kulübü 11 sporcusu ile yarışmaya iki kategoride katılım sağladı. Altı sporcusu 9-11 yaş grubu 3.Lig Aerobik Jimnastik kategorisinde yer alırken beş sporcusu ise 12-14 yaş grubu Kulüpler arası Türkiye Şampiyonası Aerobik Jimnastik kategorisinde yer aldı. Enerji Jimnastik Gençlik ve Spor Kulübü güçlü rakipler arasında ilk on sırada yer almayı hedefliyor. Cimnastikçilerimiz yarışmaya İlknur Polat, Oktay Yalçın, Nihat Toköz, Musa Akyüzlü ve Deniz Ertürk nezaretinde çok iyi hazırlandı.

 

FİNAL GÜNÜYDÜ

İlk iki gün sonunda yarışan sporcularımız başarıyla ter döktü. Pazar günü ise yarışmanın en önemli kategorilerinde yarışlar yapıldı. Üç gün devam eden yarışmalar gazetemiz baskıya girdiği sırada henüz tamamlanmamış ve soprcuların aldığı puanlar açıklanmamıştı.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.