TARİH 22.03.2018 SAAT 04:55:51

13.03.2018 Salı - 14:30

İkinci bir il başkanları masasının kurulabileceğini ifade eden Ünlü “Öyle görünüyor ki kendileri ikinci bir masa kuracak, bu masada cümbüş masası olacak” dedi.

Arif BULUT – MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, il binasında gerçekleştirilen basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu.  İkinci bir il başkanlar masası kurulabileceğini ön gördüğünü ifade eden Ünlü “Öyle görünüyor ki kendileri ikinci bir masa kuracak, bu masada cümbüş masası olacak. Bugün masadan kalkanlar yarın, hayat normale döndüğünde yeniden masaya oturmak isteyeceklerdir. O zaman bende onları masaya oturmayacağım. Ya onlar o masaya oturmayacak ya da ben o masada olmayacağım. Ancak o siyasi parti il başkanı değişirse o masaya oturabilecek” dedi.

HAK EDEN İSİM KAZANMIŞTIR

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Kocaeli Emlakçılar Odası seçimini değerlendiren “ KEMDER’ de oda olmak için verilen mücadeleyi yakından biliyorum. Seçim sonucu ile ilgili olarak KEMDER’in ve Alpay Hacıoğlu’nun hak ettiğini aldığını düşünüyorum. Hak eden bir isimin seçimi kazandığını ve göreve geldi. Ayrıca bizim de desteklediğimiz adayın kazanması bizi memnun etmiştir” dedi.

2500 KİŞİ İLE ANKARA’YA ÇIKARTMA YAPACAĞIZ

18 Mart’ta gerçekleştirilecek olan MHP Kurultayına kentimizden katılım ile ilgilide konuşan Ünlü, “Büyük kurultay için 41 otobüs 2500 kişiyle Ankara’ya çıkartma yapacağız. Tüm partililerimizi, dava arkadaşlarımızı kurultayımıza davet ediyoruz. Kurultay nasıl yapılır gelsinler, görsünler. Genel başkanımızın tek aday olarak gireceği kongrede dünyaya vereceği mesaj önemlidir” dedi.

HALLERİNE ACIYORUZ

İYİ Parti kongresine ilişkin görüşlerini de ifade eden Ünlü, “Muhatap almadığımız kişilerin kongresi bizi ilgilendirmez. Biz onların o hallerine acıyoruz. Allah yardımcıları olsun. Allah’a yakın bize uzak dursunlar. Biz Türkiye Cumhuriyeti’nin çağırdığı her yere gideriz. Mahkeme bizi ifadeye davet ederse gider devletimize savunmamızı veririz. Ondan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

KİMSENİN ENDİŞESİ OLMASIN

Ünlü sözlerinin sonunda “Ben 7 seçim gördüm. Acaba bundan önceki seçimlerde bir sıkıntı mı vardı. Bugün ne biliyorlar da böyle bir toplantı yapıyorlar. Seçim güvenliği diyerek neyi ima etmek istiyorlar? Bunu bir kamuoyuna anlatsınlar da bilsek. Belki de dünyadaki en güvenli seçim yapılacaktır. Kimsenin endişesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.