TARİH 25.03.2018 SAAT 08:24:25

05.06.2017 Pazartesi - 15:34

Darıca G.B olağanüstü genel kurulunda tek aday olan mevcut Başkan Mustafa Öztürk yönetimi yenilerken, yeni sezonda bütçeyi 6 milyon olarak açıkladı

3.Lig temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nde ikinci Mustafa Öztürk dönemi başladı. Darıca G.B olağanüstü genel kurulu sonucunda kongreye tek aday olarak giren Başkan Öztürk, güven tazeleyerek başkanlığındaki ikinci dönemine evet dedi. Sarı yeşillilerin 2017-2018 sezonundaki tahmini bütçesi ise 6 Milyon TL olarak açıklandı.

YÖNETİM YENİLENDİ

Darıca Belediyesi meclis salonunda gerçekleşen kongreye Darıca Gençlerbirliği Onursal Başkanı Şükrü Karabacak ve Kulüp Başkanı Mustafa Öztürk’ün yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve Çınaraltı taraftarları katıldı. Kongreye tek aday olarak giren Mustafa Öztürk, yönetim kurulu listesinin yarısını yeniledi. Yeni yol arkadaşlarıyla göreve devam eden Öztürk, kongrede iddialı açıklamalarda bulundu.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Kongrede kendisine destek veren herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Darıca Gençlerbirliği Başkanı Mustafa Öztürk, güçlü bir yönetimle hataya yer vermeden sezonu şampiyonlukla bitirmek istediklerini söyledi. Öztürk, ‘’Bu işe ne kadar inandığımızı herkese göstermek istiyoruz. Yeni sezonda en ufak bir hata yapmadan, 3.Lig den çıkacağımıza inanıyorum. Bize bu yolda her daim destek veren, 13 yıldır bu takıma yapması gereken her şeyi yapan Onursal Başkanımız Şükrü Karabacak’a canı yürekten teşekkür ederim’’dedi.

DARICA G.B MARKADIR

Darıca Gençlerbirliği Onursal Başkanı Şükrü Karabacak ise yaptığı konuşmada, Darıca’nın en önemli markasının Darıca Gençlerbirliği olduğunu söyledi. Darıca G.B’nin uzun yıllardan bu yana liglerde başarıyla mücadele ettiğini belirten Başkan Karabacak, kulüplerin yaşaması için desteklerini esirgememeleri gerektiğini söyleyerek Darıca G.B, Gebzespor ve Kocaelispor gibi takımlara sahip çıkılması gerektiğini vurguladı. Darıca G.B olarak sportif başarının yanı sıra, tesisleşmeye büyük önem verdiklerini belirten Karabacak, Darıca G.B’nin tesisiyle, antrenman sahasıyla, şehir stadıyla örnek bir kulüp olarak gösterildiğinin altını çizdi.

 

Darıca G.B yeni yönetim kurulu görev dağılımı

Mustafa Öztürk (Başkan)

Abdullah Örs-Başkan Vekili

Özcan Dal-Asbaşkan

Lokman Demirtaş-Başkan Yardımcısı

Furkan Çakır-Başkan Yardımcısı

Ali Ekmel Bilir-Başkan Yardımcısı

Bekir Büküm-Futbol Şube Sorumlusu

Hakan Şenkal-Futbol Şube Sorumlusu

Mehmet Elmas-Futbol Şube Sorumlusu

Metin İnan-Alt Yapı Sorumlusu

İbrahim Pilavcı-Alt Yapı Sorumlusu ve Basın Sözcüsü

Mustafa İltekin-Sosyal İşler ve Tesisler Sorumlusu

Mücahid Vural-Mali işler Sorumlusu+Muhasip ve Sayman+Taraftar Sorumlusu

Yakup Yönten-Sağlık İşleri Sorumlusu

Ali Bilir-Asil Üye

Ali Güven-Asil Üye

Ali Kara-Asil Üye

Ali Şen-Asil üye

Mehmet Uzun-Asil Üye

Zafer Yılmaz-Asil Üye

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.