TARİH 22.03.2018 SAAT 19:05:02

12.08.2017 Cumartesi - 13:32

Amatör Süper Lig ekiplerinden Derbenspor yeni sezon öncesinde çalışmalarına Derbent Stadı’nda start verirken, hedefi BAL olarak belirledi

Derbentspor’da yeni sezonda teknik ekip olarak antrenör Sait Engin, yardımcı Antrenörleri Caner Ejderoğlu ve Alper Uzun yapacak. Kırmızı beyazlılar dış transferde kadrosuna beş futbolcu katarken, hedefini Bölgesel Amatör Lige yükselmek olarak belirledi.

KAMP KARTEPE’DE

Yeni sezon hazırlıklarını hafta boyunca sürdüren Derbentspor hafta sonunu dinlenerek geçirdikten sonra hafta başında yine antrenmanlarını antrenör Sait Engin sürdürecek. Kırmızı beyazlılar ilk etap çalışmalarını, Derbentspor Stadı’nda yaparken, ikinci etap çalışmaları için 10 kamp için Kartepe Gren Park Otel’de kampa girecek. 23 futbolcudan oluşan kadroya sahip Derbentspor’da Başkan Selçuk Baysal üç futbolcu ile görüşmelerin sürdüğünü ve göreşmelerin tamamlanmasının ardından bu futbolcuların ilk etap çalışmalarına katılacağını açıkladı.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Derbentspor yeni sezon öncesinde Nusretiyespordan, Emre Önen, İstanbul B.Çekmecespor’dan Burak Şeker, Arslanbeyspor’dan Semih Şaşmaz, Değirmenderespor’dan Mehmet Ali Kurun ve Sakarya Kaynarcaspor’dan kaleci Sezer İrit’i kadrosuna kattı. Derbentspor Başkanı Selçuk Baysal her yıl kapısından döndükleri BAL için yeni sezon öncesinde iyi bir kadro oluşturduklarını ve teknik ekibe güvendiklerini açıkladı. Baysal yeni sezon öncesinde tüm amatör spor kulüplerine başarılar dilerken, sezon sonunda mutlu sona ulaşıp ilimizi önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de temsil etmeyi planladıklarını dile getirdi.

Derbentspor 20167-2018 futbolcu kadrosu

Sarp Ersoy

Sezer İlik

Engin Uzun

İsmail Ejderoğlu

Samet İrkit

Onur Cebeci

Emre Önen

Burak Şeker

Furkan Uzun

 Uğur Çolak

Erman Gelen

Halil Kılıç

Semih Şaşmaz

Mehmet Kukukl

Halil Taban

İhsan Taban

Cüneyt Yılmaz

Eren Yılmaz

M.Ali Kurun

Sarp Ersoy

Sezer İrit

Engin Uzun

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.