TARİH 24.03.2018 SAAT 07:15:43

05.06.2017 Pazartesi - 13:27

 

Derince Birlikspor’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği Derince Birlikspor Ramazan ayı çim halı futbol turnuvası alt yapı tesislerinde üçüncü gün maçlarıyla devam etti

Vedat TEKİN – İlimizin başarılı amatör spor kulüplerinden biri olan Derince Birlikspor sporcular arasında birlik ve beraberliği sağlamak, aynı zamanda sezonun sona ermesi nedeniyle futbolcuların performansını koruması için Ramazan ayı nedeniyle organize etmiş olduğu ve hayatını kaybeden yönetici İbrahim Erkul anısını yaşatmak amacıyla düzenlenen Derince Birlikspor Ramazan ayı çim halı futbol turnuvası önceki gün alt yapı tesislerinde üçüncü gün maçlarında büyükler grubunda iki maçla devam edildi.

BAŞKAN TAKİP ETTİ

Derince Birlikspor tertip komitesinde Şaban Eraslan, Metin Coşkun, Serkan Garan, Mustafa Kelsoy, Murat Can Sirek ve Göktuğ Karaaslaner’in organize ettiği Ramazan ayı futbol turnuvasında gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar Play-Off grubunda eleme maçları oynayacaklar.   Derince Birlikspor Başkanı Yakup Deniz önceki gün turnuvayı yakından takip ederek tüm oyuncalara başarılar diledi.

PUANLAR PAYLAŞILDI

Derince Birlikspor Ramazan ayı İbrahim Erkul çim halı futbol turnuvası üçüncü gün maçlarında küçükler grubunda Team Muazzam ile Yenikent FC takımları karşılaştı. Kıran kırana geçen maçta ilk yarı Team Muazzam üstünlüğü ile son bulurken, ikinci yarı atakları sıklaştıran Yenikent FC bitime iki dakika kala Ahmet Efe’nin attığı golle beraberliği yakalayıp puanla paylaştılar. Team Muazzam takımının gollerini Ahmet Efe Özdemir ve Ahmet Efe atarken, Yenikent FC takımın gollerini Fırat Şenol ve Sergen Yılmaz kaydetti.

YUSUF’TAN ÜÇ GOL

Günün ikinci maçında Büyükler B grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Operasyon Rangers rakibi Sıfır 41 Spor karşısında 5-3 kazanarak üç puan almayı başardı. Operasyon Rangers takımına üç puanı getiren golleri Yusuf Sağlam (3), Batuhan Avşar ve Emirhan Zamburkan kaydetti. Bugün küçüklerde bir ve büyüklerde iki maçla ikinci hafta maçları start alacak.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.