TARİH 21.03.2018 SAAT 08:20:51

07.06.2017 Çarşamba - 12:39

 

Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Darıca, Kartepe ve İzmit Spor Şubelerindeki 122 sporcusunun katılımıyla Derince Spor Salonu’nda Tekvando şampiyonasını gerçekleştirdi

Şampiyona İmam Hatip okullarında okuyan ve Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando branşında eğitim alan sporcuların heyecanlı karşılaşmalarına sahne oldu. Müsabakalar dostluk ve kardeşlik içerisinde centilmence gerçekleştirildi.

122 SPORCU KATILDI

Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, antrenörlerinin ve ailelerinin desteği ile birlikte yeteneklerini sergilediler. Şampiyona boyunca centilmence müsabakalarını gerçekleştiren ve dereceye giren sporculara Kocaeli Öncü Genlik ve Spor Kulüp Başkanı Ali Küçükkeskin ve Yönetimi ile Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği Sabahattin Yamak tarafından madalyaları takdim edildi.

ALİ KÜÇÜKESKİN KONUŞTU

Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Başkanı Ali Küçükkeskin yaptığı açıklamada; “Kulübümüz iki yıl gibi kısa bir sürede birçok branşta bine yakın sporcu yetiştirdi. Tekvando branşında büyük başarılara imza atan sporcularımız var. Yerel ve Ulusal turnuvalarda büyük başarılar elde ettiler. Genç sporcularımıza antrenör ve eğitmenlerimiz spor ile fiziksel gelişimlerinin yanı sıra ahlaki ve manevi gelişmelerine yardımcı oluyorlar. Bugün gerçekleştirdiğimiz şampiyona da 122 sporcumuz ter döktü. Sporun nasıl centilmence ve dostluk içerisinde yapılacağını bizlere gösterdiler. Tüm sporcularımızı yönetim kurulumuz adına tebrik ediyor, hayatları boyunca başarılar diliyorum” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.