TARİH 24.03.2018 SAAT 07:18:10

29.05.2017 Pazartesi - 14:32

Büyük Birlik İl Başkanı Serhat Duyar geçtiğimiz hafta 12. Olağan genel kurulu gerçekleşen MHP’de  3. kez İl Başkanı seçilen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Boran KAYALAR – Ünlü’ye gerçekleştirdiği ziyarette konuşan BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “ Kongre tarihinde yurtdışındaydım, o yüzden katılamadım. Kongreniz hayırlı olsun. Başkanımıza ve yönetici arkadaşları tebrik ediyorum. MHP geçmişte de  bizimle uyumlu hareket etmiş bir siyaset partidir. Bu durum yeni dönemde de sürecektir” dedi.

İDAM CEZASI İSTİYORUZ

“Biz BBP olarak tekrar idamın geri gelmesini isteyen partiyiz” diyen Duyar sözlerini, “Çocuklarımıza tecavüz edenlere, askerimize kurşun sıkmış teröristlere  ve 15 Temmuz’daki darbecilere idam cezası verilmesini istiyoruz. Milletin iradesinden daha üstün bir irade yoktur. Sandığı koyalım vatandaşımızın önüne millet karar versin. Gün bugündür, gelin idam cezasını tekrar ceza yasasına koyalım” şeklinde sonlandırdı.

DUYAR RENKLİ BİR SİMA

Duyar’ın ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Duyar’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Serhat başkan Kocaeli’de renkli bir simadır. MHP’nin içinde bulunduğu masada birliktelik anlamında ciddi katkılar sunmakta. Bundan sonra da katkılar sunmaya devam edecektir” diye konuştu.

TÜRK MİLLETİ İDAM İSTEMEKTEDİR

İdam konusunda partisinin her zaman destekçi olacağını ifade eden Ünlü, “Biz idamın tekrar gelmesi için elimizden geleni her türlü yaparız. Türk milleti bunu istemektedir.Hainlere cezanın ağır olması gerekir. Bu ağır cezada idamdır. Ben ileride  bu ceza sisteminin uygulanacağını düşünüyorum. Türkiye’de idam sistemi olmalı” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.