TARİH 22.03.2018 SAAT 19:02:57

11.08.2017 Cuma - 13:00

TBMM Başkanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı Alim Erdemir, eski AK Parti Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu’yu Ankara’daki evinde ziyaret etti

Körfez Belediyesi’nde, belediye başkanlığı döneminde memuriyet hayatına başladığı Baştopçu ile bir süre sohbet eden Erdemir, başarılı hizmetlere imza atan ekipte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Baştopçu’nun, Türkiye’nin yetiştirdiği önemli siyaset adamlarından birisi olduğunu vurgulayan Erdemir, “Hizmet ve dava adamı, herşeyden önemlisi ağabeyimiz olarak Muzaffer Baştopçu’dan belediyecilik konusunda çok şey öğrendik. Çok önemli tecrübeler edindik. Ufku ve yüreğinin genişliği bize her zaman ışık oldu, önümüzü aydınlattı. Kendisinden öğrendiklerimizi 20 yıldır meslek hayatımızda tatbik ediyoruz. Kendisine şükran borçluyuz.” diye konuştu.

“BİR EKİP OLARAK”

Erdemir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Baştopçu, başta Körfez ilçe olmak üzere Kocaeli’ne hizmetleri bir ekip olarak gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Aslolan bu kubbede hoş bir sada bırakmak. Bizde bu amaç doğrultusunda hizmet ettik.” diye konuştu. Muzaffer Baştopçu, Alim Erdemir’in şahsında eski çalışma arkadaşlarına ve Kocaeli’deki dostlarına selam ve muhabbetlerini gönderdi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.