TARİH 20.03.2018 SAAT 04:51:38

14.06.2017 Çarşamba - 17:52

 

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bugün meclis toplantısının ardından eski belediye başkanları, meclis üyeleri ile mevcut belediye başkanı ve meclis üyelerine iftar verecek

Süriye ÇATAK TEK  – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı bugün Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Saat 18.30’da yapılacak olan meclis toplantısının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, eski belediye başkanları, meclis üyeleri, mevcut belediye başkanları ve meclis üyeleri ile SEKA Park Otel’de iftar verecek. 138 gündem maddesinin görüşüleceği toplantıda önemli kararlar alınacak.

ESKİLER VE YENİLER BULUŞACAK

Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı meclisinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, geleneksel hale getirdiği iftar programını gerçekleştirecek. Kocaeli’de belediye başkanlığı yapan ve yaşayan isimlerin hepsini davet eden Karaosmanoğlu, aynı zamanda eski meclis üyelerini de davet etti. Eski belediye başkanları ve meclis üyeleri ile mevcut belediye başkanı ve meclis üyeleri birlikte oruçlarını açacak.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.