TARİH 23.01.2018 SAAT 03:13:06

31.05.2017 Çarşamba - 9:33

Kocaeli Üniversitesi’nde öğrencilerin İzmit’te final haftası sakin bir ortamda uygun fiyata ders çalışabilecekleri EskiSine 17 saat boyunca gençlerin hizmetinde olacak 

Emre ARKIN – İZMİT’TE geçtiğimiz aylarda hizmete geçen ve Uğur Sayaroğlu’nun işletmeciliğini yaptığı EskiSine Kafe, Ramazan ayı boyunca sabah 09.00 ve gece 03.00 arasında hizmet vermeye devam edecek. Yeşilçam konseptinde misafirlerine sakin bir ortam sunan EskiSine kafe ayrıca uygun fiyatları ile kısa sürede öğrencilerin en çok tercih ettiği mekanlar arasına girdi. İzmit’te son yıllarda başlayan kafe furyasına yeni bir soluk getiren EskiSine, kaliteli hizmeti uygun fiyata müşterilerine sunuyor. Özellikle diğer kafelerin çayı 3 TL’ye kadar çıkardığı bir ortamda 1 TL’ye çay vererek genç müşterilerin yeni gözdesi olma yolunda hızla ilerliyor. 

SAHURA KADAR AÇIK

Kocaeli Üniversitesi final haftasının gelmesi ile birlikte öğrenciler,  ders çalışabilecekleri sakin ve iyi hizmet alabilecekler, mekanlara yönelmeye başladılar.  İzmit’te geçtiğimiz aylarda açılan ve hızla üniversite öğrencilerinin uğrak mekanı olan EskiSine Kafe, final sınavına hazırlanan öğrencilere sakin bir ortamda ders çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca içerisine girmiş olduğumuz Ramazan ayı boyunca Sabah 09.00’dan gece 03.00’a kadar açık kalacak olan EskSine Kafe’de öğrenciler günün her saatinde, Fast Food, melemen, gözleme, mantı çeşitlerini bulabilecek uygun fiyata kaliteli hizmete ulaşabilecekler.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.