TARİH 24.03.2018 SAAT 07:17:45

23.06.2017 Cuma - 15:30

Gölcükspor’da iç transfer görüşmeleri devam ederken önceki gün Kavaklı’daki tesislere gelen gençlerin sözleşmelerini yenilerken bir imza atıldı. Aydın Taşkın iç tranbferde evet diyen imzayı attı.

Soner GÜLEZER

AYDIN TAŞKIN  İMZAYI ATTI

Spor Toto 3 Ligde temsil eden Gölcükspor kongre sonrasında iç transfer görüşmelerini sıklaştırdı, önceki gün genç futbolcular Erdem Korkmaz Güner, Tümay Yavuz, Tolunay Bekçi ve Murat Can Koçak sözleşmelerini yenilediler ve Gölcükspor’a devam dediler. Kırmızı Siyahlılarda iç transfer görüşmelerinde Aydın Taşkın Gölcükspor transfer komitesiyle yaptığı görüşme sonrasında anlaşarak Kırmızı Siyahlı renklere bağlayan imzayı attı. Gölcükspor file bekçisi İlyas Türengül 2 kez görüşmeye gelirken yapılan görüşmede transfer komitesiyle fiyatta anlaşma sağlanamazken İlyas Türengül tekrar ailesiyle birlikte görüşecek.

ÖZER, ÖZDEMİR DÜŞÜNECEK

Gölcükspor dış transfer görüşmesinde Aydın Nazilli Belediyespor’unstoperi Ersoy Dinçer ile görüştüler Ersoy Dinçer görüşme sonrasında transfer komitesiyle yaptığı görüşmede isteğini dile getirdiğini komite ise bir fiyat verdiği Ersoy Dinç ise düşünme süresi istedi ve tesislerden ayrıldı.Gölcükspor’un iç transferde Ahmet Özer ile genç futbolcu Yunus Özdemir ile transfer komitesi görüşme yaptı futbolcular yöneticilere istediklerini aktarırken yönetim ise verebileceği fiyatı verdiği, ancak Yunus Özdemir ve Ahmet Özer düşünmek için süre istediler.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Nihat özdemir

Sağ bek için en iyi kararı vermişler. Geçen sene en sağlam duran adam aydındı.yaşı 35 işi 25

24.06.2017, 22:32