Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 20.10.2018 SAAT 12:21:03
Advert

Doğu Perinçek: Türk yargısına güveniyoruz

Doğu Perinçek: Türk yargısına güveniyoruz

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 9. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılarak  FETÖ Darbesi ve Kadın Kitabı isimli kitaplarını imzalarayarak okuyucuları ile bir araya geldi

Arif BULUT-, Asya Çağının Öncüleri, Fetö Darbesi, Bilimsel Sosyalizm ve Bilim, Arkadaşım Deniz Gezmiş, Ergenekon Savunması, Kadın Kitabı, Gladyo ve Ergenekon adlı kitaplarında yazarı da olan Vatan Partsi Genel Başkanı Doğu Perinçek 9. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılarak FETÖ Darbesi ve Kadın Kitabı isimli kitaplarını imzalayarak okuyucularıyla buluştu. partisinin İl Başkanı Vedat Olguntürk ve partililer de yalnız bırakmadı imza töreni Kaynak Yayınları'nın standında yapıldı.

AMERİKA DEVLETİN İÇİNDE

Kitaplarını imzalamasının ardından konuşan Perinçek “19 Mayıs'ın devrimci duygularıyla sizlerle beraberiz. Güneş ufuktan şimdi doğar. Türkiye'nin önü aydınlık. Bu umutlarla sizlerle tanıştığımız için çok mutluyuz. Kocaelili aydınlarımıza, halkımıza buradan sevgilerimizi gönderiyoruz ve onların gelecekler ilgili bütün beklenti ve umutlarını paylaşıyoruz. Basın özgürlüğünden yanayız ama FETÖ'nün de karşısındayız. Türk yargısına güveniyoruz. Yargılamalarda hukuka uygun kararlar alınmasını bekliyoruz. FETÖ Türkiye'nin başındaki bir beladır ve temizleniyor, çok isabetli. Amerika Türk devletinin içinde yargıda, poliste, askerde terör örgütünü örgütledi. Zaten bu kitapta da bu konuyu işliyoruz” dedi.

KOCAELİ EN ÜRETKEN KENT

Konuşmasına devam eden Perinçek “FETÖ ile 40 yıldır mücadele eden bir partiyiz, onu en iyi biz tanıyoruz. Onun yanından FETÖ'yü yazamazsınız ama onun karşısından FETÖ tanınıyor. Türkiye FETÖ ve PKK'ya karşı mücadelesinden sonra 2014'ten sonra başarılı adımlar attı. Amerika'nın Türkiye ile ilgili planları yerle bir olacak.Kocaeli bizim en çok üreten kentimiz. Kocaeli Türkiye'de üretimde birinci. Türkiye'nin üretim ekonomisine geçmesi gerekiyor. Borçlanma ekonomisi için deniz bitti. O bakımdan Kocaeli bize esin veriyor. Üreten insanlar, geleceğe umutla bakan insanlar. O yüzden Kocaeli'de olmak bizim için mutluluk kaynağı” şeklinde konuştu.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Genel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6320 TL 5.6095 TL
Euro
EURO
6.4528 TL 6.4271 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA