Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 15.12.2018 SAAT 17:49:53
Advert

Verem Savaş'ta Ayaz'la devam

Kocaeli Verem Savaş Derneği Başkanı Ali Ayaz üçüncü kez başkan seçildi
Verem Savaş'ta Ayaz'la devam

Soner GÜLEZER - KOCAELİ Verem Savaş Derneği'nin 34. olağan kongresi, Verem Savaş Toplum Sağlığı Merkezi’nde gerçekleşti. Kongreye Başkan Ali Ayaz rakipsiz girdi. 68 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 41 üyenin oyunu alarak Ali Ayaz 3. kez başkan seçilerek güven tazeledi. Kongre sonucunda ayrıca 9 kişilik yönetim kurulu üyesi ve 3 denetim kurulu üyesi seçildi.

ÖZKIRKCAR DİVAN'DA

Kongreyi yönetmek için onerilen divan başkanlığına Abdullah Özkırkcar, üyeliklere ise Ethem Kılıç İbrahim Yıldız oy birliği ile kabul edildi. Saygı duruşu istiklal marşının ardından kongre başlatıldı. Kongrede gündem maddeleri teker teker okunmasının ardından yapılan oylamalarla kabul edildi. Kocaeli Verem Savaş Derneği yönetimi tarafından kongrede giriş aidatının 20 liraya çıkarılmasına, yıllık aidatın da 15 liradan 10 liraya indirilmesi oybirliğiyle kabul edildi.

YENİ BİNA GİRİŞİMİ

Kongrede konuşan Ali Ayaz, "Derince'de 2 bin 900 metre arsamız bulunuyor. Bizler de yeni bir yer yapılmasını istiyoruz. Belediye ile görüşme yaptık ancak bizlere destek olmadı. Sağlık Bakanlığı ile görüşme yapıyoruz. Derince de bulunan arsayı vermek ve Sağlık Müdürlüğü'nden bize yeni bir yer yapmasını istiyoruz. Biz, arsamızı kimseye peşkeş çektirmek istemiyoruz” dedi. Kongrede yeni yerle ilgili yetki oybirliğiyle başkana verildi.

AYAZ'IN YÖNETİMİ

Yönetim kurulu: Ali Ayaz, Abdullah Özkırlar, Sabri Mutlu, Cemil Torun, İbrahim Yıldız, Orhan Balcı, Bayram Efe, Hüseyin Seven, Yakup Turan.
Denetim kurulu: Hasan Işıktekiner, Recep Mutlu, Emrah Hasanoğlu.
Genel merkez delegasyonu: Ali Ayaz, Cemil Torun, Yakup Turan.

Bu haber eklendi
ETİKETLER: Ali AyazKocaeli Verem Savaş Derneği
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3887 TL 5.3672 TL
Euro
EURO
6.0956 TL 6.0713 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA