YAZAR HABERNedeni çok… Çare Ahmet Pekin
Nedeni çok… Çare Ahmet Pekin
12.08.2016 13:54:59 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

Kurucu başkan olabilmesi gelecekte neler yapabileceğinin göstergesidir.

Yıllardır bu odanın kurulabilmesi için, gerçekten her türlü çalışmayı yapmış, odanın kurulabilmesinin önünü açmak için esnaf odalarında ve birlikte görev almış, uzun mücadeleler sonrasında yetkiyi almış, aylardır yılmadan yorulmadan çalışmıştır.

Henüz kurucu başkan olmasına rağmen seçim çalışması yerine meslektaşlarımız için neler yapabilirim diye gayret sarf etmiştir.  Hiçbir menfaat gözetmeden genç ve dinamik bir kadro ile yola çıkmış samimi bir insandır Ahmet Pekin.

Değerli meslektaşlarım,

Günümüzde Sosyal medya yoğun olarak kullanılıyor. Odamız ve mesleğimiz ile ilgili sosyal medya da yazılıp paylaşılanlara zaman zaman ben de katılmama rağmen, üzüntü duyduğumu da söylemek durumundayım.

Bu meslekten ekmeğini kazanan insanlar olarak bu kadar basit işlerle uğraşıyor olamayız. Kim neden bizi bu duruma getiriyor. Ben bu paylaşımlarımdan dolayı meslektaşlarımdan özür diliyorum.

Çünkü kendime yakışmadığını biliyorum. Bizler ekip arkadaşlarımız ile birlikte Ahmet pekin ile bu sektörün ivme kazanacağına inanıyoruz. Ve bunun için gayret sarf ediyoruz.

Herkes inandığı yolda yürüsün, ancak tek hedef sektöre en iyi hizmeti vermek olmalıdır.

Kocaeli Emlakçılar Odası olarak tüm meslektaşlarımız için bugüne kadar yapılmamış veya yapılamamış ne varsa onları yapmaya ve hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Ahmet Pekin ile istişare yaptığımda düşünülen şeyleri heyecanla ve merakla dinledim.  12 yıldır bu sektörde hizmet veriyorum. Pekin'in anlattıklarını ben bu güne kadar ne duydum ne de gördüm. Çalışmalarımız süresince Katıldığım toplantılarda kentin üst düzey yöneticilerinden en alt kademedeki yöneticilerine kadar kendisine verilen desteği gördükçe çalışma azmim bir kat daha arttı. Bu yüzden Pekin ile mesleğimizin daha ileriye gideceğine olan inancım tamdır.

Değerli  meslektaşlarım ve danışman arkadaşlarım,

Sizleri bekleyen geleceğe bilerek ve isteyerek katılmak için, yeni projeler ve çalışılmış altyapı hakkında bilgi edinmek için bugün saat 09.30 da Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin'den dinlemek için Antikkapı Restaurant'ta yapılacak kahvaltı programımıza davet ediyorum.

Birlik ve beraberlik içinde daha güzel günlere hep birlikte ilerleyeceğiz.

Mesleğimize nasıl daha fazla saygınlık ve değer kazandırılır gelin hep beraber dinleyelim.

Sizlerde dinledikten sonra neden Ahmet Pekin ile olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız…

Selam ve saygılarımla...

 

 

 

Bu Haber 1808 Görüntülenmiştir
Ekleyen Yazarın Mail Adresi : info@demokratkocaeli.com
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Örneğe ihtiyacımız yok…
Sayın Güzeloğlu’nun odamızı ziyareti
2016‘dan KALANLAR…
Yakından takip uzaktan yapılmaz
Tüysüzler Mahallesi’ne ne oldu?