GÜNDEMKöşker, Gebzespor eleştirilerini hak ediyor mu?
Köşker, Gebzespor eleştirilerini hak ediyor mu?
18.08.2016 10:41:19 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

Kocaelinin en büyük ikinci ilçesi konumundaki Gebze’nin takımı Gebzespor’da başkan İlke Çakır’ın istifası yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemiş.

İstifa sonrası açıklama yapan Çakır, kent ileri gelenlerinden gerekli desteği göremediklerini söyleyerek deyim yerindeyse zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş.

Gebzespor’a 20 milyon liralık destek sözü veren kentin ileri gelenlerini bu desteği vermediklerini söyleyen İlker Çakır, belediye başkanı Adnan Köşker’i de eleştirmiş.

Çakır’ın bu eleştirilerine bir noktada haklı gören kent kamuoyu, kendi firması Köşkerler Çelikhalat’ın reklamını Gebzesporun formasına göğüs reklamı vererek önemli bir desteği sunan belediye başkanı Adnan Köşker’e, İlker Çakır’ın giderayak bu eleştirilerini abesle iştigal olarak algılıyormuş.

Gebzespor sayesinde kendisini kente tanıtan İlker Çakır’ın prim jesti için belediye başkanı Adnan Köşker’e, “Adnan başkanımız bu sezon yaşadığımız heyecana ortak olmuştur. Sağolsun iç sahadaki maçlarımıza gelmeye özen gösteriyor. Futbolcu ve teknik kadromuza yaptığı prim jesti bizleri mutlu etti. Şahsım ve Gebzespor yönetimi adına sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum” sözleriyle teşekkür ettiği o günlerden bu zehir zemberek açıklamaların yer aldığı bu günlere nasıl gelindi diye Gebzeliler, Gebzespor sevdalıları sorar olmuş.

 

 

 

Bu Haber 1814 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Acısu Parkı, eski günlerini arıyor
Sirmen: Adımızı kullananlara inanmasınlar
10 binler yürüyor
Gazetemize iki ödül birden
Kocaelili genç folkorcüler Prag’ı Türkiye diye inletti