Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 24.01.2019 SAAT 10:32:36
Advert
 
Advert

TEB’den çiftçiye özel faiz indirimi

TEB, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kapsamında özel bir kampanya hazırlayarak çiftçinin yüzünü güldürdü
TEB’den çiftçiye özel faiz indirimi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), geleneksel olarak Dünya Çiftçiler Günü kapsamında hayata geçirdiği kampanyalarla üreticinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu yıl 1-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile tarım kredisi kullanacak çiftçilere yüzde 50’ye varan faiz indirimi fırsatı sunan TEB, ayrıca TEB Pratik Haberci’nin üreticilere özel tasarlanan yeni paketi Benim Havam servisinde yüzde 50 indirim imkanı sağlıyor. TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, Türkiye’de nüfusun üçte birinin tarım sektöründen geçindiğini ve ülkemizin dünyanın ilk on tarım ülkesi arasında yer aldığını belirtirken, tarımı ülkemiz için bir zenginlik kaynağı haline getirmek için çalıştıklarını söyledi. 


MAYIS AYI BOYUNCA

Boz, “TEB olarak, ülke ekonomimizin sürdürülebilir büyümesini desteklemek üzere 2007’den bu yana Tarım Bankacılığı’nda sunduğumuz ürün ve hizmetlerle çiftçilerimizin yanında yer alıyor; ihtiyaç duydukları her alanda destek veriyoruz. Bu yıl da her yıl olduğu gibi Dünya Çiftçiler Günü kampanyamızı hayata geçirdik. Mayıs ayı boyunca sürecek kampanyamızla üreticimize ödeme kolaylığı sağlayarak yüzde 50’ye varan faiz indirimi sunuyoruz. Bu yıl üreticimizin hayatını kolaylaştırmaya, verimlerini artırmaya yönelik yeni bir hizmeti daha sunmaya başlıyoruz” dedi.


FAİZSİZ DÖNEM AVANTAJI 

Dünya Çiftçiler Günü kapsamında özel olarak sundukları ürün ve hizmetlere ek olarak TEB Harman Kart ürünü ile üreticilerin temel girdilerinin temininde avantajlı ödeme şartları sağladıklarını belirten Boz, “TEB Harman Kart ürünümüzle üreticilerimiz, mazot, gübre, zirai ilaç, tohum, fide ve yem gibi ihtiyaçlarını kolayca temin edebiliyor; alışverişleri ve nakit çekim işlemleri sonrasında geri ödemelerini hasat vadelerine uygun olarak yapabiliyor. 


AVANTAJLI SATIN ALIM

Ayrıca, anlaşmalı üye işyerlerinden yaptıkları alışverişlerde faizsiz dönem avantajlarından faydalanabiliyorlar. Üreticilerimizin hayatını kolaylaştırmak için TEB Harman Kart aracılığıyla avantajlı iş birlikleri geliştirmeye de devam ediyoruz. Shell, Petrol Ofisi, Sunpet/Opet ve İGSAŞ Gübre ile güç birliği yaparak üreticilerimizin günlük hayatını etkileyen en önemli ihtiyaçları için pek çok kaynaktan avantajlı satın alım yapmalarını sağlıyoruz. 


6 AY FAİZSİZ DÖNEM

İGSAŞ Gübre ile iş birliğimiz kapsamında ise gübre ihtiyaçlarını İGSAŞ Gübre’den TEB Harman Kart'la karşılayan çiftçiler 6 ay faizsiz dönem avantajından faydalanıyor. Ayrıca çiftçiler bu iş birliği ile de ödemelerini hasat/gelir dönemlerine uygun vadelerde yapma, tarımsal üretime yönelik diğer harcamalarını da anlaşmalı üye işyerlerinden karşılama ve farklı noktalardan ödeme yapabilme kolaylığına kavuşuyor” diye konuştu.


ÜRETİCİLERE ÖZEL HİZMET 

Banka olarak tarımının gelişmesine katkı sağlamaya yönelik çalışmalara odaklandıklarını belirten Boz, “Tarım üreticilerine özel oluşturduğumuz şube konseptimiz olan Tohum Şubelerimizde üreticilerin ihtiyaç duydukları kapsamlı bankacılık hizmetlerini çoğunluğu ziraat mühendisi olan ve sektörü yakından tanıyarak üreticilerimizle empati kurabilen deneyimli kadrolarla sağlıyoruz. Boz ayrıca, TEB KOBİ TV’de tarım sektörü çalışanları ve üreticilere yönelik sektörel güncel haberler yayınlandığını ve üreticilerin sorularının yanıtlandığını aktardı.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Ekonomi haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA