Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 15.10.2018 SAAT 23:05:59
Advert

En iyi zam Başiskele işçisine

Hüseyin Ayaz, Ramazan öncesi yine tüm işçilerle bir araya geldi. Ayaz “En büyük başkan bizim başkan” sloganları ile karşılandı. Sendika Başkanı da en yüksek zammı Başiskele'de aldıklarını söyledi
En iyi zam Başiskele işçisine

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Ramazan öncesi yine tüm işçilerle bir araya geldi. Başkan Ayaz işçiler tarafından “En büyük başkan bizim başkan” sloganları ile karşılandı. Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy da Ayaz için, "Türkiye’de işçisine hak ettiğinden daha fazlasını verme gayretinde olan bir belediye başkanı daha yoktur” dedi. 


EN İYİSİ BAŞİSKELE

Hüseyin Ayaz'dan övgüyle bahseden İdris Ersoy, "Kadrolu arkadaşlarımızla ilgili toplu sözleşme sürecini geride bıraktık. Kocaeli’deki son dönemde yapılan sözleşmelerin en iyisini Başiskele’de yaptık. Başiskele örneğini açıkçası diğer belediyelerimizde de yaşamak isteriz. Çalışma arkadaşlarının haklarını hukuklarını zamanında ve fazlasıyla vermenin gayreti içinde olan bir belediye başkanınız var ne kadar gurur duysanız azdır. 


BAŞKA BİRİSİ YOK

Hükümetimizin düzenlemesi ile 4 Nisan itibari ile taşeron arkadaşlarımızın şirket kadrolarına geçirildi. Bu düzenleme ile ilgili başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizler neredeyse tüm belediyelerde örgütlüyüz. Şunu net olarak ifade etmeliyim, tüm kalbimle söylüyorum, Türkiye’de Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz gibi işçisine hak ettiğinden daha fazlasını verme gayretinde olan bir belediye başkanı yoktur” dedi. 


PERSONELE ÇEK

Alkış ve tezahüratlar eşliğinde konuşma yapan Hüseyin Ayaz ise “Biz sendikamızın istediğinden daha fazlasını işçimize verdik. Yıllardır aynı duygu birliği içerisinde Başiskele halkımıza hizmet ediyoruz. İnşallah bundan sonrada devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum, sizlere minnettarım hepinize teşekkür ediyorum. Başiskele’yi Başiskele yapan sizlersiniz” dedi. Hüseyin Ayaz, Ramazan alışverişi için şirket kadrosuna geçen personele alışveriş çeklerini dağıttı. 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8305 TL 5.8072 TL
Euro
EURO
6.7510 TL 6.7241 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA