YAZAR HABERValimize hayran kaldım
Valimize hayran kaldım
16.10.2016 12:06:15 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

 

Geçtiğimiz hafta Kocaeli valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret ettik.

İlk defa bu kadar sohbetini dinleme fırsatım oldu.

Gerçekten doğma büyüme Kocaelili olmama rağmen  ben bu kadar bilgili, tecrübeli , ön görülü, her konudan bilgi sahibi bir insan daha tanıma fırsatım olmadı.

Bizleri çok güzel ağırladı, çok güzel bilgiler verdi. Bizlere ışık oldu, yönlendirmeleri ile bizlerden istedikleriyle tüm Kocaeli ve meslektaşlarımız için çok güzel şeyler olacağını gördüm.

Kocaeli Emlakçılar Odası başkanım ve yönetim kurulu adına Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür eder saygı ve sevgilerimizi sunarım. 

Ziyarete ekibimiz Başkan Ahmet Pekin başkan vekili Fuat Özdağ yöneticilerimiz Mesut Volkan Sezgin , Mesut Daş, Elfaz Ocak , Ömer Tosun, Emrah Kılıçoğlu, Haluk Tamyüksel de katıldı.

 

 

Bu süreç çok yordu…

 

Neden süreç yordu dedim; Ben gecen zamanda öyle güzel bir abi tanıdım ki tam bir abi ama sadece benim değil tüm gençlerin abisiydi o herkese elinden geldiği kadar maddi manevi yardımlarda bulunarak ayakta tutmaya çalıştı iyi günlerinde kötü günlerinde her zaman yanlarında oldu. Bizleri bağlayıcı olmaya çalıştı küskünleri barıştırmak için kendini parçaladı. Tabi bu kadar insanla uğraşmakta onun için kolay olmadı. Geçtiğimiz hafta stres ve yaşadığı bu sıkıntılı süreçten dolayı operasyon geçirdi. Yani bizler için kendi bünyesine zarar veren çok değerli Mesut Volkan Sezgin abimize Allah tan şifalar diliyor bir daha ona böyle bir süreç yaşatmayacağımıza gençler adına söz veriyorum. Geçmiş olsun abimiz…

 

 

Bu hafta çok güzel geçti

 

Sizler için yakından ve içinden takip eden biri olarak söylüyorum.

Sadece Vali bey değil Tapu Kadastro Müdürü ve birçok ziyaretler yapıldı ve hızla yapılmaya devam ediyor. İnanın bana mesleğimiz için mesleğimize ve Kocaeli ye değer katacak o kadar güzel şeyler olacak ki şaşıracaksınız ben bile şaşırdım olayları hayretle izliyorum.

 Tabi merak ediyorsunuz ama bunları şimdilik yazmayacağım neden mi ; Çünkü bizim odamızda yapacağız az kaldı dayanın gibi şeyler yok yaptık diyeceğiz.

İnşallah diyelim tabi sonunda da olsun değilmi . Bu haftada bu kadar Kocaeli Emlakçılar Odası'nında basın açıklamalarını takip edin.

Bu sadece benim köşem. Saygılar

 

 

 

 

Bu Haber 901 Görüntülenmiştir
Ekleyen Yazarın Mail Adresi : info@demokratkocaeli.com
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Çok yakında…
Örneğe ihtiyacımız yok…
Sayın Güzeloğlu’nun odamızı ziyareti
2016‘dan KALANLAR…
Yakından takip uzaktan yapılmaz