Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 23.01.2019 SAAT 21:49:56
Advert
 
Advert

Futbol sahaları yenileniyor

Futbol sahaları yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki spor tesislerinin bakım ve onarımlarını yaparak vatandaşların kullanımına sunuyor

 

DÖRT SAHADA ÇALIŞMA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde hem yeni spor alanları inşa ederek sporu genele yayarken hem de mevcut tesislerin bakım ve onarımını yaparak, vatandaşların gönül rahatlığı ile spor yapabilmelerini sağlıyor. Bu kapsamda Yeşilova, Bağçeşme, Körfez Esentepe ve Derbent’teki spor tesislerinin modern hale getirmek için yapılan çalışmalarda sona yaklaşıldı.

 

DEV SPOR TESİLERİ

Spora ve sporcuya büyük önem veren Büyükşehir Belediyesi bu doğrultuda Kocaeli’de spor tesislerinin inşa edilmesi konusunda büyük yol kat etti. Her ilçeye olimpik kapalı yüzme havuzları, futbol sahaları, kapalı spor salonları gibi spor tesisleri kazandıran Büyükşehir Belediyesi, bu tesislerin ihtiyaç duydukları yenileme çalışmalarını da ihmal etmiyor.

 

ZEMİNİNE GEÇİLECEK

Bu kapsamda Bağçeşme Ali Osman Topal Futbol Sahası’nda birçok yenilik yapılmaya başlandı. Tesisin etrafındaki teller değiştiği futbol sahasının eskiyen demir olan aksamları ise boyandı. Futbol sahasının kale arkalarına tampon ağ yapıldı. Tesisin içinde yer alan basketbol sahasının telleri değişti ve yine demir olan aksamları boyandı. Tesiste yıpranan sentetik çim zeminin değişimi ise önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.


BAŞTAN AŞAĞIYA YENİLİK

Yeşilova Hasan Doğan Spor Tesisine de bakıma alan Büyükşehir Belediyesietrafındaki telleri değiştirerek ve demir olan aksamlar boyandı. Kulüp odalarının tadilat baştan aşağıya yenilenirkenkale arkalarına tampon ağ yapıldı. Elektrik tesisatı yenilenerek olası kesintilerinin önüne geçildi.
Tesis çatısı da değiştirilerek yağmurda su akıntılarının yaşanmaması sağlandı.Koridorunun fayansının da değiştirildiği tesisinsentetik çim zeminin değişimine dekısa süre içinde geçilecek.

 

BAKIM VE ONARIMI YAPILIYOR

Derbent futbol sahası ve Körfez Esentepe futbol sahasının dayinekale arkalarına tampon ağ yapıldı. AyrıcaDerbent futbol sahasının soyunma odalarının kapılarının değişirken her iki tesisin çim zemini için önümüzdeki günlerde çalışma başlatılacak.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Spor haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA