Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 16.12.2018 SAAT 21:12:02
Advert

Ben işçimden memnunum

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, personel bayramlaşmasında işçilerinden memnun olduğunu belirti. Karaosmanoğlu, işçinin vatandaşa değer vermesini aksi halde külahları değişeceğini de sözlerine ekledi
Ben işçimden memnunum

Süriye ÇATAK TEK  - Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ramazan Bayramı öncesi geleneksel hale getirdiği personel bayramlaşmasını Antikkapı’da gerçekleştirdi. 1000’den fazla personelin katıldığı bayramlaşmaya, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, İzaydaş, Ulaşım A.Ş, Belde A.Ş, Antikkapı A.Ş, Ulaşım Park A.Ş, Kent Konut’un Genel Müdürleri de bayramlaşmada hazır bulundu. 

 

10 BİN KİŞİLİK AİLEYİZ

Büyükşehir Belediyesinde 10 binin üzerinde çalışan olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Biz büyük bir aileyiz. Çalışanlarımızın aileleriz ile 40-50 bin kişilik bir aileyiz. Bu aile nüfusu 1 milyon 800 bini geçen kentte hizmet ediyoruz. Derdimiz insanımıza hizmet etmek ve onları memnun etmektir. Allah Belediye başkanı ve çalışanlarından razı olsun sözünü ettirmek istiyoruz. Derdimiz ve çabamız budur. Devlet çatık kaşlı olur denirdi eskiden. Artık bu anlayış yok. Artık devletin en üst kademesindeki kişi bile seçimle geliyor. 

 

KÜLAHLARI DEĞİŞİRİZ

Kendimizi vatandaşın yerine koyacağız. Bize nasıl muamele edilmesini ve değer verilmesini istiyorsak vatandaşa da aynısını yapacaksınız. İnsanımıza değer vereceğiz. Çocuğuna, yaşlısına, kadınına değer vereceğiz. Eğer değer vermezseniz külahları değiştiririz. Bugüne kadar bunu yaptık. Elbette aksaklıklar var. Her geçen gün bu aksaklıklar azalıyor. Bu yüzden umutlarım büyüyor. Cennet misali şehre hizmet ediyoruz. Eskisi maaş veremeyen bir kurum değiliz. Çalışanlarımızın maaşlarını zamanında ödüyoruz. Bayram öncesi tüm çalışanlarımızın maaşlarını ödedik. 

 

ÇALIŞANLARI İHMAL ETMEYİN

Çalışma arkadaşlarımızdan ilgiyi eksik etmeyin. Düğünü, derneği, cenazesini ihmal etmeyin. Ben çalışma arkadaşlarımızın düğününe gitmek için elimden geleni yapıyorum. Hatta üst yöneticilerimiz daha çok ilgilensin. Ben sizlerden memnunum. İnşallah sizde benden memnunsunuzdur. İnşallah daha memnun olacağız. Daha güzelini, daha iyisini yapacağız. Çağdaş medeniyetin önüne geçme hedefimiz var. Bu hepimizin çalışması ile olacaktır. Kocaeli halkı bizden memnun ki bizi üç kere seçti. O yüzden kaliteyi her geçen gün artıracağız” dedi. 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3887 TL 5.3672 TL
Euro
EURO
6.0956 TL 6.0713 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA