Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 22.03.2019 SAAT 03:44:28
Advert
 
Advert Advert Advert Advert

Ben işçimden memnunum

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, personel bayramlaşmasında işçilerinden memnun olduğunu belirti. Karaosmanoğlu, işçinin vatandaşa değer vermesini aksi halde külahları değişeceğini de sözlerine ekledi
Ben işçimden memnunum

Süriye ÇATAK TEK  - Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ramazan Bayramı öncesi geleneksel hale getirdiği personel bayramlaşmasını Antikkapı’da gerçekleştirdi. 1000’den fazla personelin katıldığı bayramlaşmaya, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, İzaydaş, Ulaşım A.Ş, Belde A.Ş, Antikkapı A.Ş, Ulaşım Park A.Ş, Kent Konut’un Genel Müdürleri de bayramlaşmada hazır bulundu. 

 

10 BİN KİŞİLİK AİLEYİZ

Büyükşehir Belediyesinde 10 binin üzerinde çalışan olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Biz büyük bir aileyiz. Çalışanlarımızın aileleriz ile 40-50 bin kişilik bir aileyiz. Bu aile nüfusu 1 milyon 800 bini geçen kentte hizmet ediyoruz. Derdimiz insanımıza hizmet etmek ve onları memnun etmektir. Allah Belediye başkanı ve çalışanlarından razı olsun sözünü ettirmek istiyoruz. Derdimiz ve çabamız budur. Devlet çatık kaşlı olur denirdi eskiden. Artık bu anlayış yok. Artık devletin en üst kademesindeki kişi bile seçimle geliyor. 

 

KÜLAHLARI DEĞİŞİRİZ

Kendimizi vatandaşın yerine koyacağız. Bize nasıl muamele edilmesini ve değer verilmesini istiyorsak vatandaşa da aynısını yapacaksınız. İnsanımıza değer vereceğiz. Çocuğuna, yaşlısına, kadınına değer vereceğiz. Eğer değer vermezseniz külahları değiştiririz. Bugüne kadar bunu yaptık. Elbette aksaklıklar var. Her geçen gün bu aksaklıklar azalıyor. Bu yüzden umutlarım büyüyor. Cennet misali şehre hizmet ediyoruz. Eskisi maaş veremeyen bir kurum değiliz. Çalışanlarımızın maaşlarını zamanında ödüyoruz. Bayram öncesi tüm çalışanlarımızın maaşlarını ödedik. 

 

ÇALIŞANLARI İHMAL ETMEYİN

Çalışma arkadaşlarımızdan ilgiyi eksik etmeyin. Düğünü, derneği, cenazesini ihmal etmeyin. Ben çalışma arkadaşlarımızın düğününe gitmek için elimden geleni yapıyorum. Hatta üst yöneticilerimiz daha çok ilgilensin. Ben sizlerden memnunum. İnşallah sizde benden memnunsunuzdur. İnşallah daha memnun olacağız. Daha güzelini, daha iyisini yapacağız. Çağdaş medeniyetin önüne geçme hedefimiz var. Bu hepimizin çalışması ile olacaktır. Kocaeli halkı bizden memnun ki bizi üç kere seçti. O yüzden kaliteyi her geçen gün artıracağız” dedi. 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Advert
Anket
İzmit Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceksiniz?
Azize Sibel Gönül
Fatma Kaplan Hürriyet
Ahmet Özen
Hülya Yıldırım
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.4572 TL 5.4354 TL
Euro
EURO
6.2237 TL 6.1988 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA