Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 23.01.2019 SAAT 21:48:57
Advert
 
Advert

Ülkeyi yolda bulmadık

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, 24 Haziran seçimleri için çok büyük bir motivasyonla çalıştıklarını belirterek, “Bu ülkeyi Muharrem İnce’ye teslim edecek kadar yolda bulmadık” dedi
Ülkeyi yolda bulmadık

Süriye ÇATAK TEK  - İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Ramazan Bayramı nedeniyle gazetemizi ziyaret etti. Gazetenin çalışanlarının tamamının bayramını kutladıktan sonra genel yayın yönetmenimiz Adem Turgut ve gazetenin yönetim kurulu üyesi Kadir Genç ile bir araya gelen Doğan, burada önemli açıklamalarda bulundu. 24 Haziran seçimleri ile ilgili çok yoğun çalıştıklarını söyleyen Doğan, “Bu ülkeyi Muharrem İnce’ye teslim edecek kadar yolda bulmadık” dedi. 

 

MOTİVASYON ÇOK YÜKSEK

24 Haziran seçimlerinin seçim ötesi bir şey olduğunun söyleyen Başkan Doğan, her seçim çok çalıştığını ama bu seçim çok daha büyük bir motivasyonla çalıştıklarını kaydetti. Gece sahur programlarından sonra saat 03.00 ile 04.00 arasında eve gittiklerini ve sabah erken saatte tekrar işe başladıklarını belirten Doğan, “Ben dahil tüm arkadaşlarımız büyük bir motivasyonla çalışıyor. Bu mücadele ülkenin mücadelesidir. Bizler Amerika ve Avrupa Konseyini sevindirmeyeceğiz. 

 

TÜRKİYE DÜŞMANLARI

Ben Avrupa Konseyi’ne giden belediye başkanlarından biriyim. AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye diyince suratları değişiyor. Onlar Recep Tayyip Erdoğan’ın değil Türkiye’nin düşmanları. Ben orada oynana tiyatroyu görüyorum. Her dönem Türkiye’nin tepesinde olmaya karar vermişler. Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini istemiyorlar. Avrupa Türkiye büyümeye başladığında, kendi silahını ürettiğinde ve büyümesinin hızı kesilmediğinde takındığı o ılımlı tavırdan hemen vazgeçti. 

 

İKİYÜZLÜLER

Avrupa o kadar ikiyüzlü ki en son Avrupa Konseyi toplantısında Avrupa’da baskı altında olan belediye başkanları başlığı bir çalışma yapıldı. Oraya Şırnak’ın görevden alınan belediye başkanını eş başkanı davet edilmiş. Türkiye’de kırmızı bültenle aranan birini oraya çağırmışlar. Orada Türkiye’yi kötüledi. Sonra Almanya ve Fransa temsilcileri çıkıp ondan daha çok Türkiye’ye eleştirdiler. Ben çıkıp o şahsın kırmızı bültenle aranan biri olduğunu ve yarın cezası kesinleştiğinde ne yapacaksınız dedim. Çok bozuldular. 

 

ÖNCE CHP’Yİ TESLİM ET

Onlar diyor ki Türkiye ölmesin ama kafasını da kaldırmasın. Ama Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşları bu kumpaslara, bu ikiyüzlülere karşı mücadele ediyor. Biz bu ülkeyi Muharrem İnce’ye teslim edecek kadar yolda bulmadık. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendi partisini teslim etmediği birine ülkeyi yönet diyor. Bu yapılan ülkeye hakarettir. Sen önce bir partini teslim et, o partiyi yönetsin ondan sonra ülke yönetimini teslim et. Sen muhtar adayı göstermiyorsun bu ülkeyi yönetecek Cumhurbaşkanı adayını gösteriyorsun. Bunlar zaten CHP’yi de katlettiler” dedi. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Siyaset haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA