YAZAR HABERSizlere tavsiyem…
Sizlere tavsiyem…
20.11.2016 10:51:39 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

  Konut Kredilerinde her gün faiz oranları düşmeye devam ediyor.  Gayrimenkul sektöründe kira getirisi yüksek dairelere yatırım yapmanın zamanı geldi.

  Almak istediğiniz gayrimenkulle ihtiyacınız yoksa onun kira getirisini daireye bağlayarak beş yıl gibi bir zamanda gayrimenkul sahibi olabiliyorsunuz.

  Tüm bankalar kredi verebilmek için rekabet içindeler. Bence şuanda Odeabank çarşı şubesi Kocaeli’de bir numara. Bütün bankaları gezme fırsatımız oluyor.

  Odeabank çarşı şubesi müdürüyle, müdür yardımcısıyla, personeliyle bu işin uzmanları gibi geliyor bana ilgi alakaları, güler yüzleri,  samimiyetleri ve iş disiplinleri on numara beş yıldız.

  Kredi ihtiyacınız varsa uğramanızı tavsiye ederim. Konut kredi faiz oranları 0,89 şuanda en iyisi. Odeabank Çarşı şubesinin başarılarının daim olmasını temenni ediyorum.

 

Emekliler üzülmeyin…

  Geçtiğimiz haftalarda emekli olan bu işi yapmak istiyor demiştik. Bırakın gençler daha iyi yapıyor dedik. Tabi biraz sitem aldım. Çalışanlar emekli olunca boş kalmaktansa bu işi yaparım düşüncesi yanlış bana göre.

  Çok insan tanıyorum memurlar çalışanlar bürokratlar şimdiden emlak sertifikalarını almış çantasına koymuş bekliyor.  Dışarıdan kolay gözüken bir meslek tabi içine girince herşey daha güzel anlaşılıyor. Emekliler yapamıyor mu..?  Tabi ki yapıyor. 

  Geçtiğimiz günlerde bu işi yapan bir emekli abim geldi. Kendisini çok kısa sürede tanımama rağmen gözlerindeki o iş yapma ışığını onda gördüm. Beni o kadar sevindirdi ki anlatamam size. Ben ondan kaç yaş küçük olmama rağmen benim bilgi birikimimden ve tecrübemden faydalanmak istemesi de bir o kadar memnun etti.

  Tabiî ki benim mesleğimle ilgili ne kadar bilgim varsa onunda ticaret ile yaşadıkları zamanla daha fazla tecrübe ve birikime sahipler.  İşte emekli ama mesleğinin ve işinin hakkını veren profesyonel olarak mesleğini yapmaya çalışan güzel insan.

  Ayyıldız Gayrimenkul’ün sahibi Mahir Akyürek. Mahir abimi Kocaeli Emlakçılar Odası kurulum ve seçim sürecinde tanıdım. Tatlı dili güler yüzüyle bize abilik etti. Kocaeli Emlakçılar Odası’nda denetim kurulu üyesi oldu.

  İyi ki varsın iyi ki tanımışım. Her konuda desteğini ve bilgisini esirgemeyen güzel İnsan. İnşallah sizler bu mesleğin örnek emeklisi olacaksınız. Emekli insan bu mesleği nasıl yapması gerektiğini göstereceksiniz. Hırsınız ve özgüveniniz daim olsun.

 

KEO’dan DAMAT çıktı

  Kocaeli Emlakçılar Odası olarak ilk damadı verdik. Hadi hayırlısı olsun.  İzmit’in eski ve genç emlakçılarından olan Konak Emlak’ın sahibi Haluk Tamyüksel muradına erdi. 

  Haluk için şeçimler ve düğün telaşı bir arada geçti.

  Her ne kadar vaktinde yenge hanımın randevularına gidemese de önce meslek dedi. Tabi sonra neler oldu biz bilemeyiz.

  Kardeşimizi ALLAH bir ömür boyu mutlu etsin inşallah.

  Bu hafta güzel olsun inşallah Rabbim bol kazançlar nasip etsin. İyi olun. Dürüst olun. Siz kazanacaksınız.

 

 

 

Bu Haber 923 Görüntülenmiştir
Ekleyen Yazarın Mail Adresi : info@demokratkocaeli.com
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Çok yakında…
Örneğe ihtiyacımız yok…
Sayın Güzeloğlu’nun odamızı ziyareti
2016‘dan KALANLAR…
Yakından takip uzaktan yapılmaz