Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.03.2019 SAAT 22:16:21
Advert
 
Advert Advert Advert

Bilgi Küpü başarıyı bursla taçlandırıyor

Eğitim hayatında 16. yılını dolduran Bilgi Küpü Okulları, yüzde 40 ile yüzde 100 arası burs olanaklarıyla Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi kayıtlarına başladı
Bilgi Küpü başarıyı bursla taçlandırıyor

Anaokulu, ilkokul, ortaokul sisteminde başarısını kanıtlayan, iddialı bir şekilde Fen Lisesi ve Anadolu Lisesini açan Bilgi Küpü Okulları deneyimli ve güçlü eğitim kadrosu, tüm olanaklara sahip modern kampüsüyle, lise alanındaki eğitim çalışmalarıyla da merkezi sınavlarda yüksek başarıyı hedefliyor.


3 FARKLI YABANCI DİL

Bilgi Küpü Okulları 16 yıllık eğitim alanındaki tecrübesiyle Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi eğitim programını 9. ve 10. sınıfta yoğun yabancı dil programı ile başlatıyor. 3 farklı yabancı dil eğitimi alan öğrenciler 20’ye yakın yetenek atölyesi dersleri ile yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı buluyorlar. Öğrenciler ayrıca 9 ve 10. sınıf müfredatlarındaki derslerini merkezi sınavlar olan YKS çalışmaları ile de destekliyorlar. 


SINAV KAMPLARI

Bilgi Küpü Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri 11. sınıftan itibaren girecekleri YKS sınavına 16 yıllık dershanecilik tecrübesiyle kanıtlanmış olan akşam ve cumartesi etütleri ile sıkı bir şekilde hazırlanırken yaz ve kış sınav kampları ile de eksik olduğu konuları tamamlayarak rakiplerinden birkaç adım öne geçme imkanı buluyorlar. Ayrıca Fen Lisesi ve Anadolu Lisesini tercih eden öğrencileri robotik, kodlama, genetik laboratuvarı gibi geleceğin meslek dalları konusunda da eğitim alıyorlar.


AVANTAJLI KAYIT İMKANI

Kocaeli’nin en başarılı eğitim kurumu olan Bilgi Küpü Okulları Fen Lisesi ve Anadolu Lisesine yüzde 40 ile yüzde 100 arası avantajlı burslarla kayıt yapmak isteyenler hafta içi her gün 08.00 - 18.00 ve cumartesi günleri de 09.00 – 17.00 arası Yeşilova Kampüs binasında kayıt yaptırma imkanına sahipler.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Advert
Anket
İzmit Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceksiniz?
Azize Sibel Gönül
Fatma Kaplan Hürriyet
Ahmet Özen
Hülya Yıldırım
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5126 TL 5.4906 TL
Euro
EURO
6.2367 TL 6.2118 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA