Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 13.12.2018 SAAT 08:19:34
Advert

Bilgi Küpü başarıyı bursla taçlandırıyor

Eğitim hayatında 16. yılını dolduran Bilgi Küpü Okulları, yüzde 40 ile yüzde 100 arası burs olanaklarıyla Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi kayıtlarına başladı
Bilgi Küpü başarıyı bursla taçlandırıyor

Anaokulu, ilkokul, ortaokul sisteminde başarısını kanıtlayan, iddialı bir şekilde Fen Lisesi ve Anadolu Lisesini açan Bilgi Küpü Okulları deneyimli ve güçlü eğitim kadrosu, tüm olanaklara sahip modern kampüsüyle, lise alanındaki eğitim çalışmalarıyla da merkezi sınavlarda yüksek başarıyı hedefliyor.


3 FARKLI YABANCI DİL

Bilgi Küpü Okulları 16 yıllık eğitim alanındaki tecrübesiyle Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi eğitim programını 9. ve 10. sınıfta yoğun yabancı dil programı ile başlatıyor. 3 farklı yabancı dil eğitimi alan öğrenciler 20’ye yakın yetenek atölyesi dersleri ile yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı buluyorlar. Öğrenciler ayrıca 9 ve 10. sınıf müfredatlarındaki derslerini merkezi sınavlar olan YKS çalışmaları ile de destekliyorlar. 


SINAV KAMPLARI

Bilgi Küpü Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri 11. sınıftan itibaren girecekleri YKS sınavına 16 yıllık dershanecilik tecrübesiyle kanıtlanmış olan akşam ve cumartesi etütleri ile sıkı bir şekilde hazırlanırken yaz ve kış sınav kampları ile de eksik olduğu konuları tamamlayarak rakiplerinden birkaç adım öne geçme imkanı buluyorlar. Ayrıca Fen Lisesi ve Anadolu Lisesini tercih eden öğrencileri robotik, kodlama, genetik laboratuvarı gibi geleceğin meslek dalları konusunda da eğitim alıyorlar.


AVANTAJLI KAYIT İMKANI

Kocaeli’nin en başarılı eğitim kurumu olan Bilgi Küpü Okulları Fen Lisesi ve Anadolu Lisesine yüzde 40 ile yüzde 100 arası avantajlı burslarla kayıt yapmak isteyenler hafta içi her gün 08.00 - 18.00 ve cumartesi günleri de 09.00 – 17.00 arası Yeşilova Kampüs binasında kayıt yaptırma imkanına sahipler.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Advert
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3811 TL 5.3596 TL
Euro
EURO
6.0965 TL 6.0721 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA