YAZAR HABERTBMM’deki vekillerimiz
TBMM’deki vekillerimiz
04.12.2016 10:01:39 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

  Geçtiğimiz hafta Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanım ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber Kocaeli milletvekillerimizi ziyaret ettik. Kocaeli Emlakçılar Odası sosyal medyadaki sayfamızda fotoğraflarını siyasi ayırım yapmadan paylaştık.

  AK Parti Milletvekillerimiz Sn. İlyas Şeker, Sn. Sami Çakır, Sn. Cemil Yaman, Sn. Mehmet Akif Yılmaz ve Sn. Radiye Sezer Katırcıoğlu, CHP Milletvekillerimizden Sn. Tahsin Tarhan, Sn. Haydar Akar ve Sn.   Fatma Kaplan Hürriyet ile MHP Milletvekilimiz Sn. Saffet Sancaklı'ya ziyarette bulunduk.

  Çok samimi ve sıcak karşıladılar. Bu kadar ilgi beklemiyordum.

  Kocaeli’de mesleğimiz ile yapılacaklardan bilgi alışverişinde bulunduk. Hepsinin destek olması, bizler için Meclis’te ne yapılması gerekiyorsa yapacaklarını söylemesi beni ve arkadaşlarımı çok mutlu etti.

  Gösterdikleri yoğun ilgi ve alakadan dolayı sayın milletvekillerimize bir kez daha çok teşekkür ediyorum.

  Hepsinin bizi yakından takip ettiğini gördüm. İnşallah hepsinin desteği ile ilerleyen zamanda çok güzel işler olacak.

 

Körfez Ticaret Odası başkanını bulmuş

  Körfez Ticaret Odası, Sn. Mustafa Efe gibi efsane başkanını kaybettikten sonra başkan arayışına girmişti. Körfez gibi sanayi ilçesinde o kadar iş adamı varken iş kadınının başkan olması dikkat çekmişti. Kendisini ziyaret ettik.

  İş kadını olması yanı sıra bir o kadar da bilgili ve hanımefendi biriydi. Körfezli olmama rağmen kendisiyle yeni tanışma fırsatı bulmuştum. Kendisini de söylediğim gibi; Körfez’de bu kadar iş adamı varken onlara taş çıkartacağını gördüm.

  Sayın Başkanım Sibel Moralı, o makama çok yakışan bir isim olmuş. Çok güzel işler yapacağını, Körfez Ticaret Odası’na faydalı olacağını düşünüyorum. Başarılarının daim olmasını dilerim. Güzel misafirperverliği ve bilgi paylaşımı için de kendisine ayrıca teşekkür ederim.

 

Gebze ilçemiz bizim için çok değerli

  Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova ilçelerimizin bu meslekte hep dışlandıkları ve arka planda bırakıldıkları söyleniyordu.

  Kocaeli Emlakçılar Odası’nda başkan vekilliği yapan, mesleği ve meslektaşları için zaman harcayan çok değerli bir abimiz var. Bu ilçelerimizdeki meslektaşları tarafından sevilen bir kişilik. Sevilmeyecek gibi de değil yani.

  Her gün ne yapabiliriz diye düşünen güler yüzlü, sempatik, aktif biri. Erzurumlu olan bu abimiz ben hariç herkese de çağ kebabı yetirmiş yani. Şaka bir yana. Seni bu odaya kazandıran herkesten Allah razı olsun.

  Tüm meslektaşlarımız her konuda arayabileceği Bölge Gayrimenkul’ün kurucusu Fuat Özdağ abim iyi ki bizimlesin. Bu hızın, neşen, mücadelen hiç bitmesin. 

  Evet, gerçekten bu ilçelerimiz bize uzak kaldığı için yıllardır meslektaşlarımızı tanıma, tanışma fırsatımız olmadı. Ahmet Pekin yönetim kurulunda dört kişilik yer verdi. Komisyonlarıyla beraber bu sayı kırka ulaştı.

  Fuat Bey’in ve bu bölgedeki yönetici arkadaşlarımızın sayesinde bu ilçelerle kaynaşma fırsatımız daha fazla olacak. Buna inanıyorum. İlçelerimiz dışlanmayacak. 

  Bölgede yapılan resmi daire ve belediye ziyaretleri mesleğimize saygınlık kazandırdı.

Sn. Başkan Vekilim Fuat Özdağ’a, yönetim kurulu arkadaşlarıma ve kurulan komisyonda görevli meslektaşlarıma başarılar diler, teşekkür ederim.

 

Kocaeli konutta hızla ilerliyor…

  Kocaeli’nin tüm ilçelerinde hızlı bir şekilde konut yapılmaya devam ediyor. Hep düşünüyorum bu kadar konut yapılıyor. Nasıl satılacak diye.

  Maşallah satılmayan da yok. Demek ki her geçen gün nüfusumuz artıyor. Yeşil alan kalmaz oldu. Lütfen yeşil alanlarımıza da sahip çıkalım. Yeşil alanlarımız olmazsa yapılan işin kıymeti kalmaz.

  Önümüzdeki hafta bu konuyla ilgili çok güzel bir mahallemizi anlatacağım. Hem yeşil, hem lüks konutlar yapılan. Bekleyelim görelim.

  Hadi cümleten iyi haftalarınız olsun. 

 

 

 

 

Bu Haber 754 Görüntülenmiştir
Ekleyen Yazarın Mail Adresi : info@demokratkocaeli.com
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Çok yakında…
Örneğe ihtiyacımız yok…
Sayın Güzeloğlu’nun odamızı ziyareti
2016‘dan KALANLAR…
Yakından takip uzaktan yapılmaz