Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert Advert
TARİH 25.09.2018 SAAT 22:58:10
Advert

Efe Akademi nitelikli personeller yetiştiriyor

Efe Tur, periyodik aralıklarla verdiği eğitimlerini ve yılların getirdiği deneyimi Efe Akademi çatısı altında birleştirdi. Böylece yüzde 100 orijinal eğitimler ile sektöre kaynaklık eden Efe Tur, fark yaratan çalışmalara imza atmaya devam ediyor
Efe Akademi nitelikli personeller yetiştiriyor

Temel ilkesi  “güvenli ve huzurlu yolculuk” sağlamak olan Efe Tur, bugüne kadar uyguladığı çeşitli eğitim çalışmalarını hızlandırdı. Periyodik aralıklarda verdiği eğitimlerini yılların getirdiği deneyimi, profesyonel kadrosu, kaliteli ve çağdaş hizmet anlayışı ile Efe Akademi çatısı altında birleştirdi. Eğitim kategorileri başlığı altında belirtilen tüm eğitimler; birimlere ve kişilere uygun programlar oluşturularak kaptan, servis memuru bilet satış görevlileri çağrı merkezi çalışanları ve müşteri hizmetleri gibi tüm birim personellerine belirli aralıklarla uygulanıyor.


BİLGİLİ, TECRÜBELİ, YENİLİKÇİ

Konuyla ilgili bilgi veren Efe Tur yetkilileri, “Hizmet kalitesi günümüzde birçok sektörün öncelikli hedefi haline gelmiştir. Öncelikli hedefimiz arasında bulunan kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri tercihlerini belirleyen en önemli unsurlardan biri olan müşteriyle doğru ve verimli iletişim kurmak üzere kendi içinde kalite departmanları buna paralel olarak da kalite ve eğitim sorumlularından oluşan Efe Akademi’yi kurdu. Efe Akademi ile yenilenip daha ileriye gitmeyi, personellerimizi sürekli gözlemleyerek ve yolcularımızdan gelen geri bildirimleri dikkate alarak kurum kültürüne uygun, bilgili, tecrübeli, yenilikçi ve iş gücüne sahip daha verimli personeller yetiştirmeyi amaçlıyoruz.


KALİTELİ HİZMET AMACIYLA

Uzman eğitim kadrosu tarafından verilen eğitim programlarındaki temel hedef;  insan merkezli eğitim anlayışı ile katılımcıların eğitimlerden öğrendiklerini ve kazandıklarını yine insan odaklı olan hizmet sektörümüzde yolcularımıza kaliteli hizmet sağlamak amacı ile uygulamaya dönüştürerek, çalıştıkları pozisyonda daha fazla katkıda bulunmaları ve mesleki anlamda daha başarılı olmalarına destek olmaktır. 


YÜKSEK KALİTE STANDARTLARI

Öğrenilen her yeni bilgi ve kazanılan beceriler revize edilmez ise hızla kaybedilebilir. Bunun farkında olarak Efe Akademi, eğitimlerden etkili sonuç alma amacı ile eğitim sonrasında katılımcılarla izleme toplantıları düzenliyor ve bu sayede personelin bilgilerini tekrardan ölçme ve değerlendirme imkanı sağlanır. Efe Akademi ile eğitimde sürekli yenilikleri ve gelişmeyi sağlayarak, bütün çalışmalarımızı en yüksek kalite standartlarına uygun şekilde yürüterek, kaliteli hizmete ışık tutacak ve sektörde öncülük edecek firma olmanın azmi ile hareket edeceğiz” şeklinde ifade ettiler.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Ekonomi haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.1442 TL 6.1197 TL
Euro
EURO
7.2295 TL 7.2007 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA