Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.03.2019 SAAT 22:12:02
Advert
 
Advert Advert Advert

Aile Konak’tan dev yatırım

Özel sağlık sektöründe 20 yıldır hizmet veren Aile Konak Hastanesi, Başiskele’de butik bir hastane ve iş merkezi projesine başlayacak. Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus ayrıca, yaşlı bakım merkezi müjdesi de verdi
Aile Konak’tan dev yatırım

Soner GÜLEZER-Özel sağlık sektöründe 20 yıldır hizmet veren Aile Konak Hastanesi, zirvedeki yerini koruyor.  Sağlıktaki serüvenini daima başarıyla devam ettiren şirket şu anda Gölcük, Adapazarı ve Gebze hastanelerinden sonra Başiskele’ye de yatırım yaparak tüm bölgede sağlık sektöründe söz sahibi olacak. Hekim kadrosunu güçlendiren Gölcük Aile Konak, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mustafa Göktan, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Uz. Dr. Elif Reyhan Şahin, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Uz. Dr. Tuncer Saydanoğlu’nu düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı. Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili ve Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Metin Göklü’nün katılımıyla gerçekleşen toplantıda, kadroya eklenen hekimler tanıtıldı. Dr. Şahin Talus, beşinci yılda Gölcük Aile Konak Hastanesi’nin geldiği noktadan ve 2019 yılı hedeflerinden ve yatırımlarından bahsetti.

30 MİLYONLUK BİR YATIRIM OLACAK

Talus programda yaptığı konuşmada, “Başiskele’de yapacağımız butik hastanemizin taslağı bitti. Ağustos ayında inşaata başlayacağız. 7 yıldızlı Başiskele’ye yedi yıldızlı bir hastane kazandıracağız. Yol üzerinde FA Yapı’nın yanındaki yer. 30 milyonluk bir yatırım olacak. Bizim Sakarya, Gebze gibi bölgelerde hastanelerimiz var. Başiskele halkından gelen isteğe bağlı olarak bu projeye başlayacağız. 4 bin 200 metrekarelik bir alanda olacak butik hastanemiz. 1 yılda bitireceğiz. Vatandaş bekliyor, bekliyorsa yapacaksınız. Burada ameliyatların çoğu yapılacak ama yoğun bakımlar olmayacak. Başiskele’ye çok yakışacak. Adı Cerrahi Tıp Merkezi olacak. 2 bloktan oluşacak” dedi.


 

İLK YAŞLI BAKIM MERKEZİ OLACAK
 

İkinci projesinden de bahseden Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, “Bir projemiz daha var. O da yaşlı bakım merkezini yapacağız. Anlaşmalarımızı yaptık. Ama yeri sürpriz. O proje de çizilme aşamasına geçiyor. Kocaeli’ye ilk yaşlı bakım merkezini biz kazandıracağız” diye konuştu.


YOLLARIMIZI AYIRDIK

Hastanelerin ortaklık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Şahin Talus, “Ortaklar kendi aramızda konuştuk. Gebze, Gölcük ve Sakarya hastanelerini aldık. Bir grup da İzmit hastanesini aldı. Yıllardır doktor hastanesini ekibini bulmak zordur. Bunu 20 başarıyla sürdürdük. Başarıyla da yollarımızı ayırdık” dedi.


SİYASETİ NOKTALAMADIM

“Siyaseti noktaladınız mı?” sorusuna yanıt veren Talus, “Siyaset sizi bırakmaz. Daha yaşımız genç. Siyaset uzun soluklu bir iştir. AK Parti siyasetinde şu olacak bu olacak olmaz. Nasiptir. Benim Gölcük Belediye Başkanlığı adaylığı gibi bir düşüncem yok. Bana göre erken seçim olmayacaktır” şeklinde konuştu.

 

Yeni hekimlerle daha da güçleniyor

 

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı dahil ederek kadrosunu güçlendirdi. Beşinci yılında yükselmeye devam eden Gölcük Aile Konak Hastanesi, sosyal sorumlulukları, seminer ve etkinlik programlarıyla sağlık sektöründe yatırımları ve kadrosuyla büyüyerek hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. İşte doktorların özgeçmişleri:

 

ELİF REYHAN ŞAHİN KİMDİR?

1977 Çankaya/Ankara doğumlu olan Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Elif Reyhan Şahin, 2001 yılında mezun olduğu Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin ardından meslek hayatına Başkent Üniversitesi Hastanesi, Medikar Hastanesi, İzmit Konak Hastanesi, Silivri Anadolu Hastanesi, Çerkezköy Halk Hastanesi, Belçika Erasme Üniversitesi ve Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’nde devam etti.

 

MUSTAFA GÖKTAN KİMDİR?

1973 Mersin doğumlu olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Mustafa Göktan, 1996 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmasının ardından 2003 yılında da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesin de asistanlık eğitimini tamamlamıştır. Meslek hayatına Özel Konak Tıp Merkezi, Sivas Askeri Hastanesi, Malatya Devlet Hastanesi, Göksün Devlet Hastanesi ve Gölcük Devlet Hastanesi’nde devam etti.

 

TUNCER SAYDANOĞLU KİMDİR?

1974 Adana doğumlu olan Tuncer Saydanoğlu, 1998 yılında FıratÜüniversitesi Tıp Fakültesi’nin ardından uzmanlığını da Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına Alacakaya Sağlık Ocağı/Elazığ, Bahçekapı Sağlık Ocağı/Elazığ, Kullar Sağlık Ocağı/Kocaeli, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri (Araştırma Görevlisi), Osmaniye Devlet Hastanesi, İzmit SEKA Devlet Hastanesi’nde devam etmiştir.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kent haberleri
Advert
Anket
İzmit Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceksiniz?
Azize Sibel Gönül
Fatma Kaplan Hürriyet
Ahmet Özen
Hülya Yıldırım
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5126 TL 5.4906 TL
Euro
EURO
6.2367 TL 6.2118 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA