Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 20.02.2019 SAAT 17:17:27
Advert
 
Advert Advert

KTO İmar Barışını anlattı

Körfez Ticaret Odası bilgilendirme toplantıları kapsamında Kocaeli Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile İmar Barışı konulu bilgilendirme semineri gerçekleştirdi
KTO İmar Barışını anlattı

Körfez Ticaret Odası bilgilendirme toplantıları kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile İmar Barışı konulu bilgilendirme semineri gerçekleştirdi. Meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan, İmar Barışı düzenlemesinin detayları ve vatandaşların düzenlemeden nasıl faydalanacakları konusu anlatıldı. Toplantıya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan Saraç, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Sait Çalık, İlçe Kaymakamlık müdürlükleri ve muhtarlar katıldı.


VATANDAŞA KOLAYLIK

Açılış konuşmasını yapan KTO Başkanı Recep Öztürk, “Tapusu olmayan milyonlarca kişiyi ilgilendiren, Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Tasarısı kapsamında yapılan yeni düzenlemelerle inşallah vatandaşlarımıza çözüm noktasında kolaylıklar sağlanacak ve  ülkemizde geleceğin şehirlerinin oluşturulmasına da katkı sunacaktır” dedi.


TÜM DETAYLAR ANLATILDI

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü İmar Şube Müdürü Adnan Gülyeşil, katılımcılara düzenlemenin içeriği, düzenlemeden kimlerin faydalanabileceği ve nasıl başvuru yapılabileceği hakkında sunum yaptı. Toplantı sonrasında Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan Saraç, katılımcılardan gelen sorulara yanıt verdi. Toplantı plaket takdimiyle sona erdi. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Ekonomi haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3139 TL 5.2927 TL
Euro
EURO
6.0270 TL 6.0030 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA