SİYASETKılıçdaroğlu açılış için Dilovası’na gelecek
Kılıçdaroğlu açılış için Dilovası’na gelecek
06.01.2017 14:43:09 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

 CHP Dilovası ilçe binasının yeni yerine taşınma telaşı devam ederken ilçe başkanı Kerem Aydemir açılış için hazırlıklara devam ettiklerini ifade etti.

 Göreve geldiği günden beri CHP Dilovası’nda ivme kazandırmaya devam eden ilçe başkanı Kerem Aydemir son olarak ise ilçe binasına yeni bir yer buldu.

 CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, yeni ilçe binasının açılış hazırlıklarının devam ettiğini ifade ederek şunları söyledi:

 “Göreve geldiğimiz günden bu yana partililerimize yakışır bir ilçe binası için çalışmalarımızı başlatmıştık. Partililerimizin kendi evleri gibi rahat edebilecekleri bir yer bulduk.

 Dilovası Mimar Sinan Mahallesi Bağdat Caddesi 509 Sokak No:1 adresindeki yeri yeni ilçe örgütü için kiraladık. İlçe binamızın güzel ve ferah olması için tadilat çalışması yaptık. Kısa bir süre içerisinde de yeni mobilyalarla ilçe binamızı donatacağız.

 Bir toplantı salonu, başkan odası, kadın ve gençlik kolları odaları, mutfak ve lavabosu olan geniş, temiz bir ilçe binası yaptık. İlçe binamızın tüm eksikliklerini giderdikten sonra 28 Ocak günü açılışını yaparak partililerin hizmetine sunacağız.

 Yeni ilçe binamızın açılışını genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapacak.”

 

 

 

Bu Haber 342 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
BBP’den takipsizlik kararına dilekçeli tepki
HDP’li Konca’dan DSP Genel Başkanı’na yanıt
 Önceki gün ilimizi ziyaret eden DSP Genel Başkanı Masum Türker, açıklamasında “HDP seçimlerden çekilebilir” demişti. O söylemlere yanıt HDP Ko...
Şirintepe’de sakin seçim
 CHP’nin delege seçimlerinde Şirintepe Mahallesi’nin seçimleri Plajyolu’nda bulunan Plajyolu Kıraathanesi’nde gerçekleştirildi Süriye ÇATAK TEK - Tek ...
DP'nin kongresine Uysal da katılacak
MHP'li muhaliflerden ortak bildiri