YAZAR HABERSayın Güzeloğlu’nun odamızı ziyareti
Sayın Güzeloğlu’nun odamızı ziyareti
08.01.2017 10:11:58 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

  Geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na hayranlığımı dile getirmiştim. Kendisini makamında ziyaret etmiştik. Bu hafta da Sayın Valimiz, odamızı ziyaret etti.

  Ben az yazmışım. On iki yıllık meslek hayatımda birçok makam ziyaretlerinde bulundum. Tabi en çokta bizlerin seçtiği belediye başkanlarını ziyaret ettim. Ben bir makamda insanları bu kadar dinleyen esnafa destek veren başka birini görmedim.

  Vali Beyin esnaflarla ilgilenmesi çok hoşuma gidiyor. Belediye başkanların yapması gerekeni fazlasıyla bir il valisi yapıyor. Bizlere değer veriyor. Vakit ayırıyor. En önemlisi esnafın derdini dinliyor. Fikir alış verişi yapıyor.

  Ziyareti yaklaşık üç saat sürdü. Üç saat boyunca öyle güzel şeyler anlattı ki bu sefer sadece ben değil herkes hayran kaldı.

  Bütün arkadaşlarımın istek ve önerilerini alarak tek tek cevap verdi. Kocaeli'miz ve odamız içinde güzel bilgiler de verdi. Çok sormama rağmen; sana her şeyi söylemem yazarsın dedi. İyi bir okuyucum olduğunu da belirtti. 

  Allah sizi başımızdan eksik etmesin Sayın Valim.   

  Siz bize değer verdikçe bizler odamız ve meslektaşlarımız için çok güzel işler yaparız.  Tüm Belediye Başkanlarımız da inşallah Sayın Valimizi örnek alırlar. İşte o zaman bu şehir bir numara olur.

  Bizleri çok mutlu ettiniz. Size artık hayran değil MİNETTARIM.

  Ekibim ve meslektaşlarımız adına çok teşekkür ederim.

 

 

 

2017’de güzel işler olacak…

 

  2017 yılı inşallah mesleğimiz ve odamız için güzel geçecek. Kocaeli Emlakçılar Odası bu yıl bizler için güzel işlere imza atmaya hazırlanıyor. Bazı meslektaşlarımız onları zamanında biz de yaptık diyecek.

  Zamanın da yapılan geçmişte kaldı. Şimdi daha resmi ve değer katan işler olacak. Ben bu odaya geldiğim ilk günden beri söylüyorum. Bu meslek ya değer kazanacak yada değer kazanacak. Alternatifi yok.

  Bizler yoksa yemekler, organizasyonlar, geziler, mesleki toplantılar gibi boş işler yapmasını bilmiyor muyuz? Kralını bilir, alasını yaparız.

  Tabi bizim önce verilen sözleri tutmamız, vaat ettiğimiz işleri yapmamız lazım. Bunun içinde boş işlerle uğraşmak yerine çok fazlası ile çalışmamız lazım.

Tabi diğer işlerle de uğraşmak lazım onlara da ihtiyacımız var. Ama bizim için daha zamanı var.

  Değerli meslektaşlarım; sizler odanıza ve yönetiminize güvenin. Eğer gerçekten bu yönetim bu kadroyla, azimle, istekle, bu kadar destek ve sevgi ile bir şey yapamaz ise Kocaeli’de başka kimse hiç bir şey yapamaz.

  Odamızı sosyal medyadan ve basından takip ederseniz; yapılan işleri, görüşmeleri, sizler için atılan imzaları görebilirsiniz. Sormak istediklerinizi aklınıza takılanları ise bana meyil atarak ya da arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Sizlere cevap vermek ve hizmet etmek bizim görevimiz.

  Saygı ve sevgiyle kalın. Takibi bırakmayın.

  En güzel günler sizin olsun. İşleriniz yağan kar kadar bereketli olsun.

 

 

 

Bu Haber 502 Görüntülenmiştir
Ekleyen Yazarın Mail Adresi : info@demokratkocaeli.com
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Örneğe ihtiyacımız yok…
Sayın Güzeloğlu’nun odamızı ziyareti
2016‘dan KALANLAR…
Yakından takip uzaktan yapılmaz
Tüysüzler Mahallesi’ne ne oldu?