SİVİL TOPLUMİZKANDER'de tek adaylı kongre
İZKANDER'de tek adaylı kongre
08.01.2017 11:29:56 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

13 Ocak Cuma günü kongreye gidecek olan İZKANDER, kongre  öncesinde basın mensupları ile bir araya geldi.  Başkan Öz ve yönetimi basın açıklamasında, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günün kutlayarak pasta kesti

 

Boran KAYALAR - İzmit ve Kandıra Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İZKANDER) 13 Ocak Cuma günü saat 19:30’da Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği 8’inci olağan kongre öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bekirdere’de bulunan Çakır Restoran’da gerçekleşen basın toplantısına kongrede tek aday olan mevcut dernek Başkanı Hüseyin Öz ve yönetim kurulu  katıldı.

 

180 ÜYE OY KULLANACAK

Kongre hakkında bilgi veren mevcut Başkan Öz, kongrenin tek liste olarak yapılacağını ve rakipsiz olarak seçime gireceğini ifade etti. 2 bin 500 kayıtlı üyesi bulunan dernekte 180 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. Ayrıca kongre sonucunda 30 yönetin kurulu üyesi ve 3 denetleme kurulu seçilecek. Kongrenin diriliş ve kent adına bir haykırış olduğunu söyleyen Başkan Öz, “15 Temmuz ve sonrasında yaşadıklarımız, ülkemiz adına oynanan oyunlar ve dünya üç maymunların sahnesindeki cambazlıkları orta da iken biz sivil toplum örgütü olarak devlet ve millet adına varız ve varlığımız ile tüm hainlere karşı devletin bekası, milletin yarınları adına irademizi ortaya koyuyoruz diyoruz” şeklinde konuştu.

 

BİZ OLALIM

Basın açıklamasında konuşan İZKANDER Başkanı Hüseyin Öz,  “İZKANDER ailesi olarak  bu kent benim diyen, hemşericiliğini kentin dışında aramayan herkes ile biriz, birlikteyiz. Bu kentin ve kent insanının var olması adına varız. Bizim sözümüz her yerde biz olalım değil, herkes kadar olalım. Eğer güçlü bir yapı ise arzumuz, eğer kentin ve kent insanın prangalarından kurtulmasını istiyorsak. Bizden neler olacağının gösterildiği bir kongre olması adına fikirlerimizi ortaya koymalıyız” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu Haber 899 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Yapı Müteahhitleri darbe girişimini kınadı
Bayır Bucak Türkmenlerine yardımlar sürüyor
Sağlıkçıların yüzde 55,3’ü şiddet görüyor
Sumotaş’ta başkan Mehmet Top
Genç girişimciler duayenleri dinledi