GÜNDEMPromosyon ihalesi Ziraat Bankası' nın
Promosyon ihalesi Ziraat Bankası' nın
10.01.2017 11:56:35 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan kadrolu personelin, maaş promosyon ihalesi yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ihaleye katılan 6 banka arasından Ziraat Bankası ile devam kararı aldı

 

Boran KAYALAR - İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçedeki bin 156 personelin maaş dağıtımı için ihale açtı. İhaleye Yapı Kredi, Halk Bankası, İş Bankası, Vakıf Bank,  Garanti Bankası ve Ziraat Bankası katıldı. İhale aşamalarını ilçedeki tüm sendika temsilcileri takip etti. Kıran kırana geçen ihaleyi yeniden Ziraat Bankası kazandı ve mevcut protokolünü 3 yıl daha uzattı. 382 bin 500 TL promosyon öneren Ziraat Bankası, kişi başına bin 587 TL promosyon parası ödeyecek.

 

6 BANKA KATILARAK TEKLİF VERDİ

İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Kozluk Mahallesi Sümer Sokak No:1 adresindeki binasında gerçekleşen ihalesine 6 banka yetkilisi katılarak teklif verdi. bin 156 Personel için 3 yıllık gerçekleşecek olan Banka Promosyon İhalesinde önce kapalı zarf usulüyle teklifler alındı. İhalede en yüksek veren 5 firma açık artırma usulüne geçti. İhalenin komisyon başkanlığını İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen üslenirken, Şube Müdürü Yakup Yaman, yetkili sendika Eğitim Bir­ Sen Şube Başkanı Şahin Yaşlık, Destek Hizmetleri şefi Abdulkadir Altunsoy komisyon üyesi olarak katıldı. İhalede en yüksek teklifi veren Ziraat Bankası olurken protokolü 3 yıl daha uzattı.

 

 

Bu Haber 747 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Orhan Sipahioğlu da mı gözaltına alındı?
Kartepeli gençlerden örnek bir davranış
CHP'nin önergesi oybirliğiyle geçti
KİPA, Migros mu olacak?
Saadet Partisi'nde genel başkan günü