KENTGölcük'te yeni hastane binası yaptırılacak
Gölcük'te yeni hastane binası yaptırılacak
10.01.2017 15:01:27 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ergüney:  "Yapılacak olan bu hastane İzmit ile Yalova arasında önemli bir hastane olacaktır. Gölcük halkı başka hastanelere ihtiyaç duymayacak şekilde bir hastane olacaktır"

 

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, Gölcük'te yeni devlet hastane binasının temelinin yakın zamanda atılacağını belirterek, "Yapılacak olan bu hastane İzmit ile Yalova arasında önemli bir hastane olacaktır. Gölcük halkı başka hastanelere ihtiyaç duymayacak şekilde bir hastane olacaktır." dedi.  Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde, başhekimliğe atanan Yüksel Pehlevan, düzenlenen törenle görevine başladı.  Ergüney, törende yaptığı konuşmada, Pehlevan'a yeni görevinde başarılar diledi.

 

Gölcük'ün, hızla büyüyüp geliştiğini ifade eden Ergüney, şunları kaydetti:

"Gölcük'te güçlü bir devlet hastanesinin yapılması, sağlık hizmetlerin artık İzmit'e ihtiyaç duymadan burada kendi içinde sorunların çözümü olacaktır. Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi konseptinde, yeni hastanenin de yakında temeli atılacaktır. Yapılacak olan bu hastane İzmit ile Yalova arasında önemli bir hastane olacaktır. Gölcük halkı başka hastanelere ihtiyaç duymayacak şekilde bir hastane olacaktır. Gelecekte Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi yapımında 250 ve 300 yataklı olarak hizmete girmesi halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecektir." Pehlevan da Gölcük halkına hizmet verecek olmaktan gururlu ve mutlu olduğunu söyledi. 

Bu Haber 1158 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Dilencilere ceza yağdırıldı
Almanya ve Çekoslovakya gezisi ertelendi
 İzmit Belediye Meclis üyelerinin 3 Eylül’de yapması planlanan Çekoslovakya ve Almanya gezisi ileri bir tarihe ertelendi Erken genel seçim kararı, CHP...
Deniz Festivali iptal edildi
İşte Fuarın en pahalı kitabı
Başkan Karaosmanoğlu, darbe girişiminde yaralanan genci ziyaret etti