SİYASETKüçükkaya günah çıkardı
Küçükkaya günah çıkardı
10.01.2017 15:30:42 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

 Ekmeleddin İhsanoğlu.

Adına ne caps’ler ne diyaloglar döndü.

Tabi konumuz ‘Ekmeleddin’ ismi değil ta kendisi.

Malum 10 Ağustos 2014'te yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP ile MHP'nin çatı adayı olan İhsanoğlu, yüzde 38 oy oranıyla seçimi kaybetmişti.

 Geçmişte İslam İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreterliği görevini de yürüten Ekmeleddin İhsanoğlu, 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi'nde MHP'den İstanbul Milletvekili seçilmiş ve MHP, TBMM Başkanlığı seçimlerinde İhsanoğlu'nu aday göstermişti.

Ancak Ekmeleddin İhsanoğlu, bunu da kaybetmişti.

Aradan geçen onca zamanın ardından dün CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, bir itirafta bulunarak resmen günah çıkardı.

 Küçükkaya, “Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy verdiğim için önce kendimden sonra bana inanan dostlarımdan en sonunda doğmamış çocuğumdan özür dilerim. Hayatta tek pişman olduğum oydur...” diyerek herkesi şaşırtan bir yorum yaptı.

 Gün boyunca konuşulan bu paylaşımının temelinde ise MHP’nin anayasa değişikliğine destek vermesi düşünülüyor.

 

 

 

Bu Haber 223 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Bulgaristan'daki seçimlere Kocaeli'den 10 bin oy gidecek
KBB Ekim ayı meclisi yapıldı
AK Parti’de olağanüstü toplantı
 AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, cumartesi günü yapılan il icra kurulunun ardından il yönetimini bu sabah olağanüstü toplantıya çağırdı. Başlayan ada...
Aydın Ünlü partide şükür namazı kıldı
 MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, il binası için gerekli 315 bin lirayı yatırdı, tapuyu aldı. İlk işi ise il binasına giderek şükür namazı kılmak oldu. Ünlü ve y...
Anlaşılan Davutoğlu dinlenmeye alınmış