ASAYİŞGörevden alınan uzman çatıya çıktı
Görevden alınan uzman çatıya çıktı
12.01.2017 12:21:44 Tarihinde Eklenmiştir. 

 

Elinde bir bıçak ve piknik tüpü ile çatıya çıkan  şahıs, söyledikleri ile herkesi şaşırttı. 1 yıl önce görevden alındığını söyleyen  Arslan Güngör(27)  “FETÖ’cü şerefsizler bana kumpas kurdu” diye bağırdı

 

Abbas ÇAKAR - Kocaeli Kartepe İlçesi Uuzunçiftlik Mahallesi Hasanpaşa Caddesi Tanrıkulu Sokak üzerinde,  öğlen saatlerinde oldukça hareketli dakikalar yaşandı. Eline aldığı bir bıçak ve piknik tüpü ile çatıya çıkan va bağırmaya başlayan şahısı görenler, hemen polis ekiplerini aradı.  Olay yerine gelen polis ekipleri  çevrede güvenlik önlemi alarak itfaiye ve ambulans ekipleriniş aradı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri  herhangi bir atlama durumuna karşı önlem almaya başlarken, çatıda bulunan ve  isminin Arslan Güngör  olduğu öğrenilen şahısı ikna çabalarına başladı.

 

HAKSIZLIĞA UĞRADIM

Uzman Çavuş olduğunu ve yaklaşık 1 yıl önce görevden alındığını ifade eden  Arslan Güngör,  3 yıl boyunca orduda görev yaptığını,  güneydoğu’da çalıştığını ve kendisine  haksızlık yapılarak görevden alındığını  söyledi. Ağlayan ve elindeki bıçak ile  kendisine zaman zaman zarar verdiği gözlenen şahıs,  bir çok yere borcu bulunduğunu, işsiz olduğundan ödeyemediğini ve  hergün borçluların kendisini aradığını  ifaede etti. Olay  yerine  başkanın gelmesini istedi. Bu esnada  itfaiye ve polis ekipleri yerden ve çatıya çıkarak ikna çalışmalarına devam etti. Üzerindeki elbiseyide çıkaran   şahıs güçlükle ikna edildiği esnada kartepe belediye başkan yardımcısı Ahmet Filiz’de olay yerine geldi.

 

BEN DEĞİL KENDİLERİ FETÖ’CÜ

Yukardan indirilen şahıs ambulansa götürülürken kendisine neden görevden alındığı sorularına verdiği yanıtlar ilede herkesi şaşırttı.  Güngör, “FETÖ’cü şerefsizler bana kumpas kurdular. Ben bu devlete  3 yıl çalıştım. 1 yıldır görevden uzağım. Mahkemeye verdimç hala hiçbir sonuç çıkmadı. Tuğgeneral, devletin tuğgenerali A.A benim anama avradıma küfür etti.hiç bir yeri yalan değil” dedi. Basın mensuplarının FETÖ’den dolayımı görevden alındınız sorularına ise “ Hayır FETÖ’den değil, onların kendisi FETÖ’cüdür. Onlar bana oyun yaptı”  şeklinde  yanıt verdi. Basın mensuplarının peki siz neden görevden alındınız sorusuna ise “ Bana dedilerki sen vatan hainisin.  Kılıfına uydurup beni attılar” diyerek ağladı.  Ambulansa alınan ve  sağlık kontrolünden geçirilen şahıs daha sonra polis merkezine götürüldü.

 

ALACAKLILAR ARAYINCA

Öte yandan şahısın  birkaç gün önce Kocael’ne geldiği ve iş aradığı, bir akrabasının yanında kaldığı ve   bankalar ile borcu bulunan kişi ve kurumların araması nedeniyle bunalıma girerek intihara kalkıştığı öne sürülüyor.

 

 

Bu Haber 607 Görüntülenmiştir
YORUMLAR
İsim Soyisim
E-Posta
Yorumunuz
DİĞER HABERLER :
Siber dolandırıcılar Kocaeli’de yakalandı
Fuhuş operasyonuna Kocaeli de takıldı
 Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 5 ilde düzenlenen eş zamanlı fuhuş operasyonuna Kocaeli de takıldı Abbas ÇAKAR – Edinilen bilgilere ve iddialara göre;Bursa İl Emn...
İki araç çarpıştı: 5 yaralı
Körfez’de bomba paniği
10 emniyet müdürü FETÖ’den tutuklandı