Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 16.01.2019 SAAT 20:20:17
Advert
 
Advert

Okul öncesi eğitim aldılar

Ankara'da gerçekleştirilen Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumuna ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları'nın rehber öğretmenleri de katıldı. Eğitimler iki gün sürdü
Okul öncesi eğitim aldılar

ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları'nın rehber öğretmenleri, Ankara ODTÜ GV Okullarında gerçekleşen Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumuna katıldı. Ankara ODTÜ GV Okulunda gerçekleşen ve gelenekselleştirilmesi planlanan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumuna ODTÜ GV Özel KYÖD Okullarının ilk, orta ve lise psikolojik danışmanları tarafından katılım sağlandı.

 

 İKİ GÜN SÜRDÜ

İki günden oluşan sempozyum programının birinci gününde Prof. Dr. Emine Gül KApçı tarafından ‘Kaygı Sorunları Yaşayan Çocuklara Eğitim Ortamlarında Destek Olmak’ başlıklı eğitim verildi. Sempozyumun ikinci gününde ise tüm psikolojik danışmanlar tarafından çalışma sunumları ve vaka paylaşımları yapıldı. Sempozyuma katılan rehber öğretmenler mesleki gelişimlerine yeni bir vizyon katarken; 2018-2019 eğitim- öğretim yılına az bir süre kala keyifli bir eğitim süreci yaşadı.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.4216 TL 5.3999 TL
Euro
EURO
6.1809 TL 6.1562 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA