Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.04.2019 SAAT 13:41:36
Advert
 
Advert

Okul öncesi eğitim aldılar

Ankara'da gerçekleştirilen Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumuna ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları'nın rehber öğretmenleri de katıldı. Eğitimler iki gün sürdü
Okul öncesi eğitim aldılar

ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları'nın rehber öğretmenleri, Ankara ODTÜ GV Okullarında gerçekleşen Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumuna katıldı. Ankara ODTÜ GV Okulunda gerçekleşen ve gelenekselleştirilmesi planlanan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumuna ODTÜ GV Özel KYÖD Okullarının ilk, orta ve lise psikolojik danışmanları tarafından katılım sağlandı.

 

 İKİ GÜN SÜRDÜ

İki günden oluşan sempozyum programının birinci gününde Prof. Dr. Emine Gül KApçı tarafından ‘Kaygı Sorunları Yaşayan Çocuklara Eğitim Ortamlarında Destek Olmak’ başlıklı eğitim verildi. Sempozyumun ikinci gününde ise tüm psikolojik danışmanlar tarafından çalışma sunumları ve vaka paylaşımları yapıldı. Sempozyuma katılan rehber öğretmenler mesleki gelişimlerine yeni bir vizyon katarken; 2018-2019 eğitim- öğretim yılına az bir süre kala keyifli bir eğitim süreci yaşadı.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8446 TL 5.8212 TL
Euro
EURO
6.5735 TL 6.5473 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA