Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.04.2019 SAAT 15:42:00
Advert
 
Advert

VELİ-DER'den okuldaki ihmale tepki!

Üzerine okul kapısı devrilen minik Mehmet Ali yaşam mücadelesini kaybetti. Olay sonrası VELİ-DER'den okul yönetimine tepki geldi
VELİ-DER'den okuldaki ihmale tepki!
Yetkililerin her fırsatta milli eğitim kalite politikaları ve okulların fiziksel açıdan düzenlenmeleri, hatta okul civarlarında güvenlik sisteminden övünçle bahsederken okullardaki güvenlik sorusuna bir cevap aramaktan yoksun durama düşmüştür. Cuma günü  Denizciler Mahallesi'ndeki Turgut Reis İlkokulu 1. sınıf öğrencisi bir yavrumuz raylı demir kapının üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetmiştir. Yaşanan bu acı nedeniyle tüm ailesine sabır diliyoruz.
Yaşanan bu durumdan ders çıkarıp başka canların yanmaması için gereken tedbirler acilen alınmalıdır. Bu durum okullarda gerekli güvenlik tedbirlerinin uygulanamayışının en açık kanıtı olup, eksikliklerin gözler önüne serilmesidir. Bir kez daha yineliyoruz ve uyarıyoruz okullarda ivedilikle fiziki koşullar gözden geçirilip güvenlik önlemleri alınmalıdır. Ve hatırlatmak isteriz ki çocuklarımız sahipsiz değildir.
Bu konunun VELİ DER olarak takipçisi olup gerekli işbirliği ve yardıma hazır olduğumuzu kamuoyuna duyurmak istiyoruz. 
Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
izmitli 2018-10-08 17:18:23
bu olayın üstüne poz verip, birde sırıtmasaydınız iyi olurdu.
sanki acıyı sahiplenmek yerine sadece eleştirmek için bir araya gelmiş gibisiniz.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8446 TL 5.8212 TL
Euro
EURO
6.5735 TL 6.5473 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA